Ako si vybrať závoj na doplnenie vašich svadobných šiat

Môžete byť prekvapení, keď zistíte, že závoje boli skutočne dlhšie než iné tradičné svadobné prvky, ako je napríklad prechádzanie po uličke plátovanej v bielych šatách (napríklad ak ste zvedaví, môžete si tu viac prečítať).

V starovekej rímskej a gréckej ére, nevesta by nosila červený závoj volal flammeum chrániť ju pred zlými duchmi. V 19. storočí symbolizovala ženskú čistotu a skromnosť, zatiaľ čo dnes ju niektorí nosia v súlade s tradíciou svojich budúcich manželov, ktorí pred obradom nevidia svoju tvár. Jedna vec je istá: Či už je váš dôvod, prečo chcete pridať závoj na váš svadobný deň, musí bezchybne zodpovedať štýlu vášho šatstva.

Francúzsky svadobný dizajnér Rime Arodaky ide ešte ďalej a hovorí, že závoj je “hviezda celkovej podoby” (# nopressure), pretože “dodávajú pocit mágie a rozmaru”. Používa 3D aplikácie na pridanie dimenzie do svojich návrhov a výsledok je úplne úchvatný.

Tu je to, čo iní dizajnéri hovoria o tom, aký je zahalený vzhľad.

SÚVISIACE: Podmienky, ktoré potrebujete vedieť skôr, ako idete nakupovať svadobné šaty

Čo Veil to Choose 1
S láskavým dovolením Rime Arodaky

Zásady majú význam

Berta Balilti z Berta zdôrazňuje význam proporcií pri výbere závoja. “Ak vaše šaty majú dlhý vlak, tak by som navrhol, aby sa spárovaný závoj v dĺžke katedrály. Závoj, ktorý je dlhší ako šaty, umožňuje vidieť podrobnosti závoja, keď sa štetne na podlahu,” navrhuje.

Pridá Claire Pettibone: “Dlhé závoje, ktoré sa nachádzajú tesne za lemom vášho šaty, sú krásne pre dramatický a snový vzhľad.”

Ak by ste chceli prispôsobiť svoj závoj, môžete doň pridať niekoľko prvkov, ktoré zodpovedajú zdobeniu vašich šiat, napríklad.

Čo Veil to Choose 2
S láskavým dovolením Berty

Ukážte si chrbát

Nie je nič sexuálnejšie ako šaty s nízkym chrbtom, ak sa nás spýtate, ak ste si zvolili podobný štýl pre váš veľký deň, potom zvážte závoj, ktorý je na kratšej strane.

“Krátky závoj je krásny s nízkym, otvoreným chrbtom a dáva malý pokrytie obradu,” hovorí Claire Pettibone. “Keď máte späť chrbát alebo ilúziu späť, uistite sa, že vaša závoj sa dostala pod takýto ponor. Mám rád dĺžku špičky prstov, ktorá končí tesne pod bumom.”

Kratší závoj tiež prispieva k zvýšeniu hlasitosti, keď sa tlačia späť, podľa Berty. “Myslím, že mať blúzku je pekný dotyk – to je, keď má závoj dvojitý kus polopriepustnej tkaniny na zakrytie tváre,” vysvetľuje.

VIDEO: Prečo sú prstene zásnuby tak drahé?

 

SÚVISIACE S DANOU: Najkrajšie Celebrity Veils * Ever *

Premýšľajte mimo škatuľky

Drahé moderné nevesty: Ak si myslíte, že by závoj bol na vás zastaraný, potom by ste chceli počuť, čo dizajnérka Alexandra Greccoová povedala.

“Závoje môžu byť mimoriadne delikátne tak, ako ten čistý tyl jemne položí tvoju tvár a miluje podlahu ako nevesty chodí, ale určite sa nepozerajte na závoje ako” musí mať “položku.”

Jej návrh? Položte na ňu plášť.

Čo Veil to Choose 4
S láskavým dovolením Alexandry Grecco

“Existujú tak veľa úžasných variantov závojov, ktoré sú rozšírením samotného šaty, ako záclonový závoj, “dodáva.” To dodáva čerstvé módne vzory na tradičný závoj, pričom ešte pridáva drámu na obrad. “

Ďalším spôsobom, ako udržať váš vzhľad moderný, povedzme Tara Lauren návrhári Tara a Shaina Healy. Zachovať tento vzhľad je moderný je ísť na závoj vyrobený s mäkčím tylom a čipkou as menším zhromaždením na hrebeňoch. “Tiež hľadajte slonovinu namiesto bielej farby, čo zjemňuje váš vzhľad a často sa odtieň javí svetlejší, pretože samotný tyl je veľmi tenký a preto nie super pigmentovaný”, naznačujú.

Len náznak závoja

Najkratší typ závoja sa nazýva “závoj z vtáčej kosti”, ktorý siaha až k vašim lícom (alebo na bradu najdlhšie) a je vyrobený z jednoduchého pletiva.

mesačný svit veil
Zdvorilosť Moonlight

“Bavlnená vešiak spárovaný s jednoduchým korálkovým klipom vám prinesie dokonalý vzhľad, ktorý by bol perfektným vyváženosťou pre svadobné šaty s krajkovou inšpirovanou vrstvou, ktorá môže byť jednoduchá, ale bude to skvelé vyhlásenie, Moonlight dizajnéri Valerie a Stephanie Chin. “Tento je skvelý pre niekoho, kto sa kývne šikovným strihom Pixie. Jednoduchý up-do bude tiež dobre v tomto štýle.”

Ďalšia dobrá vec týkajúca sa závoja vtáčej kosti? Vaša slúžka nemusí dodržiavať všetky vaše kroky, aby sa ubezpečila, že sa dokonale rozšírila na podlahu.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

23 − 14 =

map