Ako zostať teplý na vašu zimnú svadbu

ako to Keep Warm at a Wedding - Lead
Morilee od Madeline Gardnerovej

Dobrina Zheková

Február 02, 2017 @ 16:00 hod

Drahé zimné nevesty, zostávajte teplé a štýlové nemusí byť oxymoron. A pri teplotách, ktoré sú stále v nízkych 30s a 40s, vaše krásne zimné svadobné šaty s dlhými rukávmi pravdepodobne nebudú stačiť na to, aby ste prežili chlad v priebehu svojho rozmarného zasneženého fotografického záberu. To je dôvod, prečo nakupovať šikovný a útulný topper by mal byť na vašej pred-svadobné to-do zoznamu.

“Milujeme myšlienku tradície a vrhania na štruktúrovanú koženú bundu, aby sme získali pocit pokojnej spriatelenej nevesty,” povedali Tara Lauren návrhári Tara a Shaina Healy. “Alebo, ak očakávate len trochu chladu, blúzska krajka topper je veľmi elegantný spôsob, ako dostať trochu pokrytie a získať dva vzhľad na váš svadobný deň.” Pridané plus, podľa sestry, je buď možnosť môže byť použitá po svadbe. 

Svadobné dizajnéri Valerie a Stephanie Chin z Val Stefani súhlasia. Krásne svadobné top alebo útulné bolero by mohlo urobiť svadobný deň vyzerať oveľa všestrannejší. “Kabrioletné štýly sú skvelé, pretože ponúkajú nevesty možnosť výberu šiat,” dodávajú.

SÚVISIACE: Našli sme všetko, čo potrebujete na to, aby ste získali svoju zimnú svadbu

Ak ste fanúšikom luxusných kožušín, máte šťastie – Madeline Gardnerová z Morilee, odporúča kožušinovú alebo kožušinovú zábal vyzdobenú krištáľovou čiarou alebo perličkou, aby ste ju držali na mieste. Bude zdôrazňovať vaše šaty a udržať vás v teple. Dizajnér má rád krištáľové a strieborné akcenty v šperkoch a doplnkoch, pretože dodávajú “svetlu svetla, ktoré sa v zime premieta”.

“Mám takisto rád vzhľad bieleho vlnitého plášťa s ružovou stuhou alebo teplým strieborným saténom, aby som zabalil pás,” hovorí Gardner. “A krásny kašmírový zábal môže byť dramatický aj elegantný.”

Teraz, keď ste čítali, čo hovoria profesionáli, prečítajte si niektoré z našich obľúbených svadobných obalov.

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

85 + = 91

map