Ďalší kráľ sa oženil tento víkend a jej šaty bol SUPER On-Trend

Ešte ďalší víťazný kráľ sa dostal na tento víkend a my sme posadnutý hardcore nad jej super-trend svadobné šaty. Takže kto je šťastná dáma? Charlotte Wellesleyová, dcéra princeznej Antonie, vévodkyne z Wellingtonu – priamy potomok kráľovnej Viktórie. NBD. Pre svoje svadby k finančníkovi Alejandro Santo Domingo, kráľovský zmiešaný moderný trend s klasickou estetikou v off-the-rameno Emilia Wickstead šaty a polka-dot vyšívané závoj. Jedným slovom, ohromujúci.

SÚVISIACE: Chcete viac Svadobné Inspo? Rovnako ako my na FB!

charlotte Wellesley Wedding Dress Embed
Daniel Perez Garcia-Santos / Getty Images

Svadba sa konala v Illora, Španielsko v kostole vtelenia. Spolu so svojím partnerom, vrátane speváka Jamesa Blunta, ktorý je ženatý so Sofie Wellesleyovou, bratrancom Lady Charlotte a modelkou Jemma Kidd, ktorá je ženatý s bratom nevesty Arthurom Wellesleyom, Marquessom z Douro. Viete, super príležitostné.

Magické momenty. Najšťastnejší deň #charlejandro

Fotografie, ktorú poslal Jemma Kidd (@jemkidd)

Pre viac svadobných inspo off-the-rameno, pozrite sa na niektoré z našich fajčiť šaty z Týždňa svadobnej módy 2017. Podľa spoluzakladateľa a dizajnéra Marchesy Keren Craigovej, ktorá poukazuje na to, že šaty mimo ramena majú * vždy * obľúbenú svadobnú siluetu, tento pohľad je “veľmi krásny” a “veľmi romantický”. viac!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

20 + = 28

map