Ellen DeGeneres poslal najsladšie posolstvo manželke Portia de Rossi na ich 8. výročie

Dnes 16. augusta oslávi Ellen DeGeneres a Portia de Rossi osem výročia svadby a podľa očakávania hostiteľa talk show mal najväčšiu príležitosť povedať, aby oslávil príležitosť.

Prijatie do sociálnych médií zdieľať snímku v štýle paparazzi, keď jej a jej žena držia za ruky a hľadajú super lietanie. Ellen DeGeneres Zobraziť hostiteľ mal krátky a sladký titulok: “Najlepšia vec, akú som kedy urobil. # 8roky #HappyAnniversary.”

To najlepšie, čo som kedy urobil. # 8rok #HappyAnniversary

Fotografie zverejnená Ellen (@theellenshow)

SOUVISLOSTI: Channing a Jenna Dewan Tatum znova svoje epické Step Up Move dance-10 rokov neskôr

58-ročná Ellenová a 43-ročná Portia, boli od roku 2004 spolu, ale až vtedy, keď v roku 2008 došlo v Kalifornii k zrušeniu zákazu manželstva medzi osobami rovnakého pohlavia, boli obaja zapletený a ženatý. Oviazali uzol vo svojom dome v Beverly Hills.

Obe nevesty mali Zac Posena na veľký deň – Portia športujúca bezšvové šaty s balerínou-esque svetlo ružové tylové sukne a Ellen priblížil prístup s bielymi nohavičkami, košeľou a bielou vestou – a vymenili si krúžky a ručne písané Neil Lane sľuby.

SÚVISIACE: 20 krát Michael Phelps a Nicole Johnson boli #RelationshipGoals

Ellen DeGeneres & Portia de Rossi - Embed
Lara Porzak

Podľa ľudia, na intimnom sobotnom ceremoniáli sa zúčastnilo iba 19 hostí, vrátane mamy oboch Hľadanie Doryho a škandál hviezdy – s portia mama prichádza celú cestu z Austrálie.

Teraz, takmer o desať rokov neskôr, sú stále ešte silné a my nepochybujeme, že budú naďalej oslavovať svoj špeciálny deň v skutočnej rockovej móde!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

6 + 4 =

map