Najlepšia webová stránka Builder: Joy

Keď príde na to, aby ste spoznali svojich hostí v ubytovaní, pokynoch a registratúrach, počítačové zdatné páry sa môžu rozhodnúť vybudovať svoje vlastné stránky od začiatku – ale pre ostatných z nás je potrebné zostavenie svadobných webových stránok. A radosť je naším cieľom.

Vďaka masívnemu zoznamu funkcií a intuitívnemu dizajnu je Joy jediným servisom pre organizovanie každého jednotlivého svadobného detailu, ktorý všetci vidia predtým a dlho po ukončení obradu.

Začnete výberom písiem, farieb a fotografií, ktoré chcete zobraziť na svojich stránkach. Môžu sa zhodovať s uložením dátumov alebo pozvánok, ktoré ste už odoslali, alebo ak naozaj začínate od prvého, môžete navrhnúť fyzické pozvánky, ktoré sa zhodujú s vašou stránkou prostredníctvom spolupráce Joy s personalizovanou kanceláriou svadobného papiera Elli. Potom môžete pracovať po celom zozname rozsiahlych funkcií Joy, ktorý zahŕňa všetko od odosielania digitálnych RSVP do prepojenia s ľubovoľným počtom svadobných registrov s pridaním podrobností o cestovaní a návodmi na predstavenie svadobnej hostiny. Stránky, ktoré vytvoríte, budú úplne kompatibilné so systémom smartphone (iOS a Android), takže vaši hostia dostanú up-to-minute aktualizácie pri pridávaní alebo zmenách podrobností.

VIDEO: Skutočné náklady filmových svadieb

Čo oddeľuje Radosť od iných kvalitných staviteľov svadobných stránok, ako je Riley & Gray, je, že je úplne zadarmo. Neexistujú žiadne poplatky za upgrade alebo špeciálne funkcie vyžadujúce platbu. Naozaj dostanete všetky úžasné služby pre zilch. Podľa lokality môžu prémiové prvky prísť dole, ale zatiaľ spoločnosť pracuje na budovaní svojich základných služieb.

Pre zainteresované páry ponúka Joy zjednodušený backend. Pre svadobných hostí, Joy znamená všetky a všetky otázky odpovedali na jednom nádhernom, ľahko prístupnom mieste. Okrem toho je samotná stránka jednoducho zábavná vďaka efektívnej podpore a atraktívnej prednej časti. Po dokončení obradu môžu hostia odovzdávať fotografie a novomanželia môžu na svojich sociálnych kanáloch dokonca zdieľať stránku s mimoriadnymi okamihmi.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

39 + = 48

map