Najlepšie čajové svadobné nechty na nechty

Viete, ako sa cítite naštvaný, keď ucítite čip vo svojej manikúre? Naozaj chcete na svoj svadobný deň takýto pocit? Nemysleli sme si to. To je dôvod, prečo naša cena získala Sally Hansenova hra, ktorá mení Miracle Gel na nechtový systém. Na rozdiel od iných domácich gélových systémov na trhu nepotrebujete na nastavenie týchto vzorcov objemné ľahké zariadenie alebo vytvrdzovací gadget. Nepotrebujete ani tradičnú základňu, farbu a vrchný náter. Jedná sa o jednoduchý dvojstupňový systém, ktorý poskytuje až 14 dní bezproblémového opotrebovania.

výpad Hansen Miracle Gel
Zdvorilosť
Sally Hansen
$ 8

NAKUPUJ TERAZ

Prvým krokom je aplikovať farebný náter; nechajte ho nastaviť a potom pridať ďalšiu vrstvu. Počkajte niekoľko minút, kým sa vysuší, potom naneste vrchný náter. Akonáhle je sucho, máte dobré ísť. 

VIDEO: Tipy pre plánovanie svadby o rozpočte

Tak ako to funguje? Častice vo vzorcoch reagujú s prirodzeným svetlom na vytvrdzovanie a vytvárajú lesklé dlhé opotrebenie, ktoré súperia týždenné výplaty, ktoré dostanete z služieb v salóne. Ešte väčší bonus: Nemusíte sa kúpať prsty vo vadách nasiaknutých bavlny s acetónom, aby ste odstránili gély. Prichádzajú hneď s niekoľkými výmenami odstraňovača laku na nechty.

KÚPIŤ: Najlepšie krásy kupuje: nechty na nechty

Linka obsahuje viac ako 70 odtieňov, takže môžete prispôsobiť nechty k ružovým ružam vo vašej kyticke, alebo k mäkčenému tylovému slonu šatstva.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 83 = 84

map