Najlepšie letovisko v Bali: Como Uma Ubud

Bali je sotva novým hot spotom, ale je to ten, ktorý sa určite stal skúškou času. Nachádza sa v strede indonézskeho súostrovia a je známy ako “ostrov bohov” pre hinduistické chrámy dotknuté na ostrove.

POBYT: Môže sa zdať neúspešné lietať po celom svete na ostrov, ale vybrať si hotel, ktorý sa nachádza v strede a kilometroch od pláže, ale dôverujte tomu tomuto. Como Uma Ubud, v centrálnej Bali, je miesto, kam ísť. Rezort je zastrčený vo sviežej zelenej džungli asi 30 minút chôdze od Ubudu a tam je bezplatná kyvadlová doprava, ak radšej ísť. Zamestnanci v meste Como Uma Ubud vám uvoľnia cestu, aby ste sa cítili postarané a na mieste máte všetko, čo potrebujete pre skvelú dovolenku. Slnečné, vzdušné apartmány a izby sú zariadené dreveným nábytkom s čistým lemom a lôžka s presvetlenými lôžkami môžu slúžiť funkčnému účelu ako siete proti komárom, ale vyzerajú pekne očarujúce. Nemôžete sa pokaziť, ale Garden Pool Villa je snáď najluxusnejšia, s vlastným bazénom priamo pred spálňou.

VIDEO: Ako ušetriť peniaze na svadobnú cestu

Ďalšou možnosťou je Villa Sungai, ktorá je úchvatne krásnym luxusným rezortom na juhozápade na Bali. Ich vily sú zdobené jasným bielym a teakovým nábytkom a personál je veľmi dobre oboznámený s medovými týždami a ísť nad a za to, aby sa hostia cítili ako doma a zabezpečili, aby mohli relaxovať po svadbe.

Vidieť, hrať, jesť: Mimo stredísk je Bali rovnako ohromujúci. Uluwatu, ktorý je umiestnený na útese s výhľadom na more, je jedným z najznámejších a najkrajších chrámov. Môžete tiež ísť na prechádzku po džungli, prehliadnuť ryžové polia alebo si vyskúšať varenie. Como Uma Ubud má sesterský rezort niekoľko minút po ceste, ktorá sa zameriava na wellness, takže si vezmite jogu alebo si zarezervujte masáž páru. V rezorte nájdete aj veľa dobrého občerstvenia, vrátane kuchyne zameranej na zdravie, ale vyskúšajte aj miestne jedlo. Soto ayam je kuracia polievka, ale lepšie a neopúšťajte bez snaženia sladkého, šťavnatého mangostanového ovocia.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

46 − = 37

map