Najlepšie medové týždne v Bora Bora: Le Méridien

Hrozí, že Bora Bora bude dramaticky zrejme byť rajom. Malý ostrov určite nie je najrýchlejší výlet zo štátov – je to osem hodín od LAX po Papeete, Tahiti, hlavné mesto Francúzskej Polynézie, a potom je to takmer ďalšia hodina letu, aby ste sa dostali na Bora Bora – ale v skutočnosti je jeho odľahlosť a izolácia súčasťou z toho, čo z neho robí cieľ svadobného svadobného mesiaca.

POBYT: Hora Otemanu stúpa z centra mesta Bora Bora a prsteň motu alebo tenkých ostrovov ju obklopuje, čím vytvára perfektnú lagúnu na potápanie a šnorchlovanie cez krištáľovo čistú tealovú vodu. Dve elegantné rezorty sú Le Méridien, východne od hlavného ostrova Motu Tape a Four Seasons, o niečo ďalej na severe Motu Tehotu. Obe čelia priesvitnej lagúnovej vode a vrchu Otemanu a obaja ponúkajú aj možnosť výberu medzi plážovými vilkami a bungalovmi nad vodou. Neexistuje žiadna súťaž: vyberte bungalov nad vodou. Oddýchnite si v wellness centre Manahau v meste Le Méridien alebo sa ponorte do horúceho bazéna mimo bungalov pod širým nebem v hoteli Four Seasons a pozerajte sa nad palmami a šumivou vodou.

bora Bora
Zdvorilosť

Vidieť, hrať, jesť: Bude to ťažké odísť z vášho bungalovu, najmä vzhľadom na to, že si môžete objednať stravovanie v izbe a vychutnať si západ slnka na terase. Mimo stredísk existuje veľa reštaurácií, z ktorých si môžete vybrať. La Villa Mahana je obľúbeným návštevníkom. Budete musieť rezervovať vopred (dva mesiace, ak ste tam počas hlavnej sezóny), pretože v reštaurácii je len niekoľko stolov. Pre menej romantickú (a tiež lacnejšiu) možnosť skúste jesť z jednej z “lesných ruletov”, ktoré sú potravinami.

Aj keď je Bora Bora kúzlo jeho extrémne relaxačných vibrácií, je tu niekoľko ďalších aktivít, ktoré je potrebné vyskúšať. Súkromná lagúna Le Méridien hostí hostiteľskú stanicu Bora Bora Turtle Center, ktorá chráni korytnačky a umožňuje návštevníkom vidieť ich. Recepcia v oboch letoviskách vám môže pomôcť pri rezervácii výletu loďou, alebo ak sa budete cítiť veľmi aktívnym, vodné lyžovanie alebo vodné lyžovanie.

VIDEO: Ako ušetriť peniaze na svadobnú cestu

Tiež vzrušujúce? Coqui Coqui, ktorá je parfumériou a rezort so sériou elegantných miest po polostrove Yucatán v Mexiku, otvára svoju prvú polohu mimo Mexika neskôr v tomto roku. Dostaňte sa na zoznam Coquiho Coqui Bora Bora, aby ste boli jedným z prvých, kto zostane.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

91 − = 85

map