Najlepšie online obchod pre družičky šaty: Sľub byť šikovný

faktov svadby drahé pre každého, kto je zapojený. Iste, pár môže stráviť mesačné výplaty na svoj veľký deň, ale ak ste niekedy boli družičkou, viete, že byť na svadobnej strane nie je lacný.

Jednou z hlavných výdavkov je samozrejme šaty. Problém je v tom, že skončíte stlačením stoviek dolárov na šaty, ktoré ste znova opäť nosili po svadbe. A to je dôvod, prečo budete milovať Vow To Be Chic, internetový obchod, ktorý vám umožní prenájom návrhárskych šiat družičiek. Oni počítajú Nicole Phelps a jej družičky medzi svojimi zákazníkmi, rovnako ako bývalý Bachelorette JoJo Fletcher, ktorý nosil Watters šaty na svadbe svojho brata.

VIDEO: Koľko stojí za to byť družičkou

Stránka e-commerce ponúka tisíce štýlov od dizajnérov ako Monique Lhuillier, Nicole Miller a Theia, ktoré sú prístupné na prenájom alebo kúpiť. Pre svadobné konzultácie sú k dispozícii aj bezplatné osobné štylisky.

SÚVISIACE: 5 spoločné družičky Chyby sa vyhnúť

Ak ste nevesta, môžete vyčistiť výber šiat a pozvať vaše dievčatá, aby ich pozreli online. Potom dva týždne pred svadbou získajú vaše BFF dva šaty v dvoch rôznych veľkostiach, z ktorých si môžete vybrať.

Nájomné začínajú len za 50 USD, čo je veľmi cenovo dostupná cena. Služba zahŕňa aj záruku na kvalitu a záruku, skúšobnú a farebnú možnosť a voľné čistenie po udalosti.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

28 + = 37

map