Najlepšie tetovanie krytu: Kat Von D Lock-It Tattoo nadácie

Pamätajte si, kedy ste prvýkrát dostali svoje tetovanie a vy ste nemohli čakať, aby ste to ukázali všetkým? Aj keď to bolo uzdravenie, bolo pravdepodobné, že trvá určitý týždeň, kedy ste mali nejaké oblečenie s jediným účelom vloženia atramentu na plný displej … potom prišli vaše svadobné šaty.

Dostávame to – rovnako ako máte radi vaše tetovanie, niektoré rezy môžu urobiť dizajn vyzerajú divne, a nechcete, aby ste zvečnili vo forme svadobných fotografií a videí. Diamant je navždy a zrejme aj svadobné hashtagy. Našťastie, tetovanie a make-up artist Kat Von D vás a váš atrament pokryté. Funkcia The Lock-It Tattoo Foundation je plne pokryté, aby skryla dizajn, ale stále vyzerá ako vaša vlastná koža. A čo je najdôležitejšie, nebude sa tŕňať na vaše šaty.

kat Von D Lock-It Tattoo Foundation
Zdvorilosť
Kat Von D
$ 35

NAKUPUJ TERAZ

SÚVISIACE: 4 Splurge-hodný kozmetické ošetrenie vyskúšať pred svadobným dňom

VIDEO: Päť spôsobov, ako znížiť náklady na svadbu

 

Začnite nanášaním vrstvy základného náteru na oblasť, potom použite makeup hubu, aby sa zmes na výrobok, pracoval v ľahkých, staviteľných vrstiev. Ak niektoré tetovanie je stále viditeľné pod vrstvou základov, môžete použiť korektor priamo nad vrcholom – Kat Von D má na tento účel dosť úžasný korektor ($ 26; sephora.com). Použite hrebeň na make-up, aby ste ju zmiešali na miesto, zamiešajte vrstvu voľného prášku cez vrch, potom zahmlievajte nejaký nastavovací sprej na ďalšie poistenie.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

76 + = 81

map