Nákup Legit svadobné šaty na eBay je úplne možné

Ako rušná nevesta sa môžete dostať do miesta, kde sa zdá, že ste vyčerpali všetky zdroje svadobných šiat, ktoré máte k dispozícii – každý štýl, každý dizajnér, každý obchod, všetko. Ale máme asi 99 percent istoty, že tam je jedno miesto, na ktoré zabúdate: eBay. 

Áno, vážne sme. Rovnaká stránka, ktorá predávala mierne opotrebované podpätky z minulého roka môže tiež predať najdôležitejšie šaty svojho života. Kľúčom je začať vyhľadávať s predstavou o štýle, ktorý hľadáte a vedieť, ako efektívne prehliadať stránky s tisíckami výpisov. Čo je najdôležitejšie, nepanikujte! Túto úlohu sme nechali až k tvoriacemu režisérovi eBay, Heidi Ware, ktorý nám poskytol niekoľko tipov na to, ako navigovať v rozsiahlej online svadobnej kategórii. Tu je to, čo potrebujete vedieť.

SÚVISIACE: Tu je ohromujúci Vera Wang šaty Hannah Davis nosil si vziať Derek Jeter 

Jeden z najčastejších obáv z nakupovania online oblečenia nie je schopný vyskúšať veci. Dostaneme to – je to úplne legitímny strach. Je zrejmé, že pokiaľ ide o nákup vašich svadobných šiat, nebudete len vybrať takú veľkosť zdá správne a nádej za najlepšie (silné poradenstvo proti tomu). Podľa spoločnosti Ware sa prvý krok zameriava na profesionálne meranie dôveryhodného kuchára. Veľkosť pripravenosti na nosenie nemusí byť najväčšia vhodnosť, ale konkrétne a presné merania vás nebudú mýliť. 

SÚVISIACE: Dreamiest, musí-vidieť svadobné šaty od 2016 Couture Fashion Week  

Ďalej budete chcieť spresniť svoje hľadanie hľadaním šiat v kategórii štýlu, ktorú chcete. “Odporúčam používať menu na eBay’s Wedding & Formal Wear stránku na triedenie podľa značky, štýlu, dizajnéra, farby, veľkosti, ceny a podmienky,” hovorí Ware. Tam budete môcť nájsť šaty, ktoré sú “nové značky” a “nové bez značiek” Kúpte si to teraz ceny. 

Použitie vyhľadávacích úprav na eBay je samozrejme nevyhnutné pre presne to, čo chcete, ale je to obzvlášť dôležité, ak idete na vinobranie (čo by mohlo byť dôvodom, prečo ste na prvom mieste svadobné šaty nakupovať na eBay). Nájdenie autentických ročník šaty na eBay je vlastne oveľa jednoduchšie, ako to znie. Tu je to, čo potrebujete vedieť:

Po prvé, skutočná ročník je uvedený v kategórii vinobranie. Dávajte si pozor na všeobecné záznamy s názvom “vintage inspired” alebo čokoľvek s názvom “vintage”, ktorý nie je v skutočnej kategórii. Spoľahnite sa na ponuku upresnenia NIE kľúčové slovo.

Ďalej, aby ste prehliadli ešte konkrétnejšie, môžete zúžiť svoje možnosti na základe desaťročia. eBay nesie viac ako storočnú cenu štýlov šiat, takže rafinovanie desaťročia vás môže priniesť oveľa bližšie k šatám, ktoré si predstavujete.

 Ďalším faktorom, ktorý je potrebné mať na pamäti, keď je nákup šiat na vinobranie, je, že tieto šaty sú dobre, vintage-translation: oni sú starý.  Takže veľa z tých, ktoré nájdete, bude viac než pravdepodobne vyžadovať nejaké opravy. Ale nedovoľte, aby vás odvrátil; to nie je nič, čo šišiak alebo krejčik nemôže zvládnuť (a pravdepodobne by ste išli na neho bez ohľadu na to). Najlepšie je vysávať na bezpečnej strane kontaktovaním predajcu, kde nájdete podrobnosti o stave oblečenia. Predajcovia môžu v prípade potreby poskytnúť aj ďalšie obrázky. 

Ak chcete dať predstavu o tom, čo eBay ponúka v ročníku vinobranie návrhár šaty, tu je živý zoznam svadobné šaty Monique Lhuillier.  

ebay Wedding Dresses - Embed
Zdvorilosť

Ďalšie eBay úvahy: prepravné. Viac ako polovica položiek uvedených na eBay zahŕňa bezplatnú dopravu. Pokiaľ ide o zasielanie svadobných šiat (myslíte, že ťažké tkaniny, veľa zdobenie), ste naozaj bude to potrebovať.

Ak chcete ušetriť ešte viac peňazí, môžete nakupovať výrobky v balíkoch podľa Ware. eBay umožňuje predajcom zviaznuť príslušenstvo so svadobným šatom, takže môžete v podstate potiahnuť celý svoj svadobný súbor, čo vám ušetrí bolesť pri hľadaní každej jednotlivej položky. 

BALÍK: 15 Najkrajšie kráľovské svadobné šaty všetkých čias 

Chladný feauture pravdepodobne nevedel existoval na eBay je to, že áno, môžete skutočne rušiť s predávajúcim tvárou v tvár. Takže ak ste mŕtvi-nastaviť na pokuse o svoje šaty pred kliknutím Kúpte si to teraz, potom to môžete urobiť len pomocou vyhľadávacieho menu na stránke eBay Wedding & Formal Wear a výberom predávajúceho v určitej vzdialenosti od vášho domu – z ktorých mnohé sú otvorené pre miestnych kupujúcich, ktorí nakupujú. 

Takže ak ste boli skeptickí pred eBay svadobné možnosti, potom uistite sa, že to môže absolútne slúžiť ako legitná možnosť vo vašom vyhľadávaní. Kto vie, možno vaše senové šaty čakajú na najvyššiu ponuku!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

4 + 2 =

map