Čo ste nikdy nevedeli o sexe a mestskom ikonickom lúpacom dome …

Ak sa niekedy stalo svadobný torta, ktorý si zaslúži postavenie celebrít, je to určite okázalá umelecká umelecká dielňa Swarovski-craystals od Sex a mesto 2. Je pravdepodobné, že ak ste videli film (samozrejme, máte), stále ste snívali o tom, že na vašej svadbe máš presne ten istý a my vás neviníme – je to úplne úžasné.

Zoznámili sme sa s hlavným mozgom za to, návrhár celebrít svadobnej torty a majiteľ Ron Ben-Izraelských koláčov v New Yorku a rozhodcu v potravinovej sieti Ron Ben-Izrael, aby sme mohli rozprávať o tom, čo mu to a jeho tím priniesli na vytvorenie 6 metrov 4-palcový tortu a ako môžete prispôsobiť svoju vlastnú svadobnú cukrovinku (mínus cena za 32 000 dolárov).

SÚVISIACE: 7 spôsobov, ako zabrániť svadobný tortu # Fail

Ako ste prišli s nápadom na dizajn dortu v Sex a mesto?

“Myšlienka prišla z dvoch smerov: Jeden bol, film mal partnerstvo so spoločnosťou Swarovski, s ktorým sme už spolupracovali na iných projektoch, takže filmový dizajnér nás chcel a Swarovski chcel, aby sme aj naďalej skúmali miesta spolupráce. hotové udalosti s Swarovski, pre ktoré sme vytvorili koláče s ich kryštálmi.Tak to všetko sa zjednotilo od filmového dizajnéra aj od Swarovského.

“Chceli sme vytvoriť niečo, čo vyzeralo ako vodopád, ktorý bol tiež veľmi módny, a tak sme sa pozreli na návrhy šiat z výstav v Las Vegas a našli sme Mitziho Gaynora, ktorý mal v tej dobe šaty, ktoré boli všetky korálky. inšpirácie.

052616-ron-ben-Izrael-cakes.jpg
Ron Ben-Israel Cake

“Pozreli sme tiež na krištáľové lustre vyrobené s kryštálmi Swarovski a používame v tejto torte lustrové kryštály, ktoré sú veľmi nákladné, pretože sú veľmi ťažké. Deväť ľudí pracovalo na dortu asi 50 hodín. Taktiež sme vytvorili vlastný dizajnový stôl Lucite alebo plexiskla, takže celý koláč zrejme pláva nad zemou. A rozdelenie medzi koláčiky sú tiež Lucite. Snažili sme sa dať ilúziu kaskádových vodopádov.

“Skutočnou výzvou bolo navrhnúť dort, vykonať stánok Lucite a potom nakresliť ručne každý z 4 100 kryštálov a potom nájsť spôsob, ako ich pripojiť k dortu.”

SÚVISIACE: Každý Cut Engagement Ring a Celebrity, ktoré ich majú

Čo je to jeden svadobný koláč, na ktorom ste pracovali, bola skutočne výzvou, ktorú ste vytvorili?

“Najkomplikovanejšie koláč, aké sme kedy urobili, nebolo v skutočnosti svadobným koláčom, bolo to pre 100. narodeniny hotela Plaza a urobili sme koláč s viac ako 1500 osobami a bol to jeden z najdrahších koláčov, urobil to tiež veľmi veľký – 12 stôp vysoký a 8 stôp široký. “

úver to Brian Dorsey.jpg
Brian Dorsey

Aké sú niektoré spôsoby, ako môžu páry prispôsobiť svoje svadobné koláče?

“Všetko, čo sa týka toho, kto sú ľudia, ich chuťové citlivosti by mali prísť k návrhárovi koláčov. Rád by som vedel, aký je čas v roku svadby, kde sa bude konať – je to v záhrade, je to v zámok – dokonca aj menu by ovplyvnilo, keď urobíme koláč.

“Požiadame ich, samozrejme, o to, čo sa chystajú nosiť, od svadobných šiat k družičkám a matke nevesty, všetko by mohlo nakoniec ovplyvniť naše rozhodnutia. Pozvánky nám môžu byť veľmi užitočné a zvyčajne sa pýtam na to architektúru miesta, kde bude umiestnený tortu – či už ide o hotel z polovice 19. storočia alebo moderný loft.

“A nakoniec, kvety, ktoré sa chystajú vyzdobiť miestnosť, sú pre nás mimoriadne dôležité, takže sa pýtam na všetky tieto otázky, zhromažďujeme veľa materiálu o svadbe a pri navrhovaní [dortu] sa snažíme dať veľa tieto prvky dohromady. “

Móda bola vždy skvelým zdrojom inšpirácie pre naše koláče, rovnako ako kancelárske potreby. Tu interpretujeme šaty nevesty vyrobené pomocou @enaurabridal v námrazu a replikáciu monogramu @ fancythatnyc

Fotografie, ktorú vyslal Ron Ben-Israel Cakes (@rbicakes)

Už ste niekedy prispôsobili chuť pár??

“Napríklad môžeme mať indickú rodinu a navrhli by sme im pracovať s mangom a koreninami, ako je kardamom, alebo by sme navrhli čajové korenie. Potom by ste mohli mať japonskú rodinu, takže by sme si zahrali s príchuťou zeleného čaju. A niektoré rodiny milujú orechy, a tak by sme začali premýšľať, čo môžeme robiť s lieskovým orieškom a karamelom, a tak sa neustále vyvíja. “

PRIPRAVUJEME: Krásne svadobné kvety v sezóne, ktoré nezlomia banku

Čo je jedna chyba páry často robia, keď si vyberú svadobnú tortu?

“Myslím, že svadobné koláče sú luxusné veci, sú veľmi špeciálne, takže by som nemal šetriť tým, že vyrábam menší koláč, povedal by som, ak je rozpočet obmedzený na jednoduchý koláč, ale slúži každému kúsok svadobného dortu. koláč trochu menej komplikované.

“A taktiež nejde o najlacnejšiu možnosť.Máte iba jednu svadbu a jeden svadobný koláč, takže ak necháte niekoho experimentovať s vašim svadobným dortom, môžete skončiť veľmi sklamaný.Takže by som povedal ísť niekomu, ktorému môžete dôverovať, ale pracujte s nimi, aby ste získali konečný koláč.

052616-ron-ben-Izrael-portrait.jpg
Christian Oth
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

13 − 7 =

map