Omarosa je masívna skala je zásnubný prsteň, svadba a výročie prsteň-všetko v jednom!

Omarosa Manigaultová je zasnúbená a má pre ňu dosť šarm! Bývalý učeň hviezda beau, John Allen Newman, objavil otázku 28. júla a predstavil svoju dámu lásku s 5-karátový zásnubný prsteň. Teraz, každý obľúbený televízny darebák je všetko o svojom blingu ľudia ako aj plánovanie svadieb.

SÚVISIACE: Úrad Angela Kinsey je zapojený-vidieť jej jedinečný prsteň
 

“Neviem, ako opísať tento úžasný šperk, ktorý ho navrhol priateľ a klenotník v Atlante,” vysvetlila. “Povedal som mu:” Toto je zásnubný prsteň ?! ” A povedal: “To je angažovanosť, svadobné kapela a výročie!” Viem, že naozaj chcel s prstencom urobiť vyhlásenie a urobil to. Vec je nádherná. “

Omarosa, ktorá sa nedávno zjednotila s bývalým šéfom Donalda Trumpa ako riaditeľa kampane Afroameričanom Outreach, je teraz v plnom režime plánovania svadieb a má celkom jasnú predstavu o tom, ako bude vyzerať jej veľký deň.

Oni sa ženia v Jacksonville, Florida, na svätyni Mount Calvary – kostol, kde je John pastor. Chcú, aby slávnosť odrážala romantický a nezabudnuteľný dátum, ktorý sa uskutočnil na začiatku marca v prílivovej panve v DC s čerešňovými kvetmi všade.

SÚVISIACE S DANOU: Pár sa zapája a ženatý počas letu – pozrite si epické obrázky

Pokiaľ ide o to, čo Omarosa bude mať na sebe, 42-ročná “rozhodne” chce robiť niekoľko šiat.

“Jovani bola pre mňa vždy veľkým dizajnérom a robí veľa couture kusov, a preto by som rád nosil jednu, bol som tak inšpirovaný pri pohľade na svadobné šaty Ciary, zmenil to hru,” povedala. “Ale aby sme sa vzali pred našimi cirkvami a stávali sa manželkou pastora, môj šaty musia byť štýlové, ale majú skromnosť.”

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

6 + 1 =

map