Pamätajte Pam a Judd zo skutočného sveta ?! Oslavujú 15 rokov manželstva

Pam Ling a Judd Winick zo sezóny 1994 Skutočný svet v San Franciscu práve oslávili 15. výročie svadby. To je správne – títo dva našli pravú lásku uprostred drámy, ktorá prichádza so sériou MTV.

Ling a Winick boli dvaja zo siedmich cudzincov, ktorí boli pred 22 rokmi hozený do tretej sezóny dlho bežiacej realistickej show – ktorá práve začala vysielať svoju 32. sezónu začiatkom tohto mesiaca, takže všetky deti,.

SÚVISIACE: 10 hercov, ktorí si vzali ich spoločné hviezdy

Takže, čo je tajomstvom tohto páru, ktorý sa vynoril z takých zvláštnych začiatkov?

Winick pripisuje svoj úspech tomu, že sa skutočne nestretnú až potom, čo boli ďaleko od kamier New York Times: “Nedokážem si predstaviť, že ste úplne vy, keď ste na kamere. Keď sa fotoaparát zastaví, môžete konečne vyhodnotiť.”

Čo prinieslo toto duo – z obávanej priateľskej zóny – bola ich vzájomná láska k všetkým veciam. “Je to trochu šokujúce,” poznamenal Winick. Veľký záujem o nich bol už skoro Hviezdne vojny a, ako vysvetľuje Winick, “stále majú radi a objímajú veci spoločne.”

SÚVISIACE: Hollywoodské najdlhšie trvajúce manželstvá celebrít

Je to Ling, ktorý pre nás všetkých ponúka najlepšie rady: “Oslávte svoje spoločné radosti.”

V týchto dňoch pár, ktorí boli ženatý 9. septembra 2001, mali spolu dve deti. Ling, lekár, je profesorom medicíny na Kalifornskej univerzite v San Franciscu a Winick píše komiksy a grafické romány.

Tu je veľa ďalších rokov šťastia pre týchto dvoch!

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

91 − 86 =

map