Paničky Star Rochelle Aytes sa ožení s C.J. Lindseyom – pozrite sa na fotky!

milenky hviezda Rochelle Aytes je oficiálne vydatá žena. Hviezda ABC zviazala uzol s kolegom C.J. Lindseyom počas víkendu a, samozrejme, v tomto procese vyzerala úplne úžasne.

Pár povedal v nedeľu 28. augusta v Tappan Hill Mansion – bývalom panstve slávneho amerického autora Marka Twaina – v Tarrytone v New Yorku. Stojaci pod kvetinovým oblúkom vymenili sľuby pred rodinou a priateľmi.

Pre afér (určite nie je určená), 40-ročná herečka sa rozhodla pre bezšvové svadobné šaty s krajkovými ozdobenými loptičkami. Okrem toho sa objavil výstrih a zlatý výstrih. Malé tlačidlá prechádzali chrbtom a v páse zapadol pás s kamienkami. Dlhý závoj načrtol vzhľad.

Som oficiálne pani! Dáva mi veľkú radosť nazvať tohto muža svojho manžela a partnera za celý život! @ cj121075 xoxo # lindseyaytes82816

Fotografie, ktorú vyslal ❤Rochelle Aytesnik (@ rochelleaytes4real)

@mistressesabc herečka Rochelle Aytesová bola minulý víkend na svojej #TappanHillMansion svadbe so ženikom C.J. Lindseyom (aj zo seriálu!). Získajte vnútorný pohľad na jej šaty a veľký deň na @weekly @ rochelleaytes4real @ cj121075 # lindseyaytes82816 ��: @anthonyvazquezphotography

Fotografie odoslaná Abigail Kirsch (@ abigailkirschcatering) dňa

SÚVISIACE: Rob Kardashian prichádza čisté o tom, prečo preskočil Kimye svadbu

Lindsey, na druhej strane, bola dosť ostrá v kostýme, bielom sako a čiernych nohaviciach. S ružou na jeho klopu – nehovoriac o čiernej mačičke a náprsnom štvorci – mohol prešiel šťastným posledným súťažiacim na Bachelorette!

“Som oficiálne pani!” Aytes označila fotografiu na jej Instagram a Lindsey, ktoré držali za ruky, keď kráčali po uličke. “Dáva mi veľkú radosť nazvať toho muža a svojho partnera za život!”

Ďalšie fotografie, ktoré Aytes vysvetlila, nám dávajú pohľad na ďalšie veľké okamihy zo svadby, ako tanečná párty na recepcii, ako aj to, ako nádherné jej družičky vyzerali vo svojich hlbokých bobúľových šatách.

Musím poslať mimoriadny výkrik a obrovské Ďakujem jednému z mojich obľúbených ľudí a DJov! @ djjonquick si naozaj ROCKED naša strana! Ako vidíte z týchto obrázkov, ľudia nechceli sedieť! Lol @ cj121075 a ďakujem vám toľko! # lindseyaytes82816 #djjonquick # djjonquickisdabomb

Fotografie, ktorú vyslal ❤Rochelle Aytesnik (@ rochelleaytes4real)

Pozrite sa na moje krásne dievčatá! #sisters 4life !!! @ real_eyes_realize_real_lies7 @[email protected] lanke Dawnlena. Xoxo # lindseyaytes82816

Fotografie, ktorú vyslal ❤Rochelle Aytesnik (@ rochelleaytes4real)

SÚVISIACE: Jena Malone oznamuje angažovanosť na Instagram s pomocou od rozkošného syna

Ale je to Lindseyho príspevok deň po svadbe, ktorý naozaj vezme tortu. Zdieľajúc jeho fotografiu a tanečnú Aytes, napísal všetko, čo by sa mohlo hodiť.

“Včera večer som si vzal ženu z mojich snov @ rochelleaytes4real Boh je dobrý!” povedal. “Ďakujem vám všetkým našim priateľom a rodinám, ktorí s nami prichádzajú a zdieľajú tento mimoriadny deň. Jedným z najväčších dní môjho života.”

Včera večer som si vzal ženu svojich snov @ rochelleaytes4real Boh je dobrý! Ďakujeme vám všetkým našim priateľom a rodinám, ktorí prichádzajú s nami, aby si s nami zdieľali tento špeciálny deň. Jeden z najväčších dní môjho života. Ďakujeme, že ste zachytili skvelý moment @misterpaley

Fotografie zverejnenej cj121075 (@ cj121075) dňa

Blahoželáme krásnemu páru!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 3 = 5

map