Plánovanie vlastnej svadby? Tu je niekoľko skvelých rád

TK
Paige Jones, Cass Loh

Janelle Grodsky

13. júna 2017 @ 11:00

Medzi posúvaním Pinterest a prelistovaním svadobných časopisov je ťažké, aby ste sa nestretli so všetkými zdánlivo dokonalými svadbami. Poznáte typ: navrhnutý najlepšími plánovačmi v exotickom prostredí s nadčasovou nádherou a Rihanna sa stane byť družičkou.

Zatiaľ čo tento typ dňa môže byť pre väčšinu z nás príliš veľa, je stále absolútne možné mať aj bez sviečky tvoju snovu (áno, smutne aj bez Rihanny). Dokonca aj vtedy, ak je nájomca plánovača mimo kariet, nestrieľajte sa. Som tu, aby som vám povedal, že plánovanie vlastnej svadby je dokonale uskutočniteľné.

VIDEO: Koľko stojí za to, aby si nevesta zažila svoj svadobný deň?

 

Áno, bude sa to cítiť ako práca na plný úväzok a budete sa cez to cez deň a noc, ale keď sa všetko dostane dohromady, je to najcennejší pocit vôbec! Keď som sám prešiel procesom plánovania, naučila som niekoľko cenných lekcií pozdĺž cesty, ktorá mi pomohla nesmierne. Prejdite nadol a prečítajte si moje tipy.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

17 − 16 =

map