Pozrite sa späť na tri manželstvá Donalda Trumpa

Rovnako ako on je muž mnohých myšlienok (niektoré z nich je hlboko kontroverzné), Donald Trump je muž mnohých manželiek. Realistická televízna hviezda sa stala kandidátkou na prezidenta a už nie je dvakrát, ale nie trikrát, a fotografie sú ikonické. No, tie, ktoré sme mohli Nájsť. Prosím, pripravte sa na to, čo sa stane, pretože Donald je v týchto očiach. 

Ivana Trumpová

Tajomne bolo pre nás skoro nemožné odhaliť fotografie z svadby Donalda a Ivany. Avšak, pár sa oženil v roku 1977 (a mal tri deti: Ivanka, Eric, a Donald Trump Jr), len rozvod v roku 1992 po epically dlhé zúčtovacie konanie / podvodné škandály (viac o tom za minútu).

Tu je raz-šťastný pár na loptu (nie celkom svadba, ale dosť blízko). Viete, čo hovoria: čím sú vlasy vyššie…

ivana Trump and Donald Trump (Photo by Ron Galella/WireImage)
Ron Galella / WireImage

PREČÍTAJTE: Chelsea Clinton vs. Ivanka Trump: Ako ich svadby stack hore?  

Marla Maples

Donald Trump sa oženil s Marlou Maplesovou v decembri 1993 (dva mesiace po narodení svojej dcéry Tiffany), výsledkom mimomanželského vzťahu. “Bol som presvedčený, že existuje plán na ukončenie Donaldovho predchádzajúceho manželstva,” povedal Maples o škandále. “Odchádzal som preč, pretože som mu chcel dať čas na to, aby som sa zaoberať jeho manželkou Ivanou, chcela som zostať čo najďalej od toho, čo bolo možné, to bol zámer.” Pár sa rozdelil v roku 1999, ale prinajmenšom darovali svetu tieto úžasné svadobné fotografie:

Marla sa dostala od Donalda, zatiaľ čo vo svojej krásnej (a super ’90s) Carolina Herrera svadobné šaty. Dobré časy.

Marla Maples and Donald Trump during The Wedding of the Year: Mr. Trump Takes Another Gamble at Plaza Hotel in New York City, New York, United States. (Photo by Ron Galella/WireImage)
Ron Galella / WireImage

A to, kus odporu. Tiež #ManicureGoals.

NOVÝ YORK, NY - CIRCA 1993: Donald Trump and Marla Maples Wedding at The Plaza Hotel circa 1993 in New York City. Please note the placement of Donald's hand.(Photo by Images Press/IMAGES/Getty Images)
Obrázky Stlačte / IMAGES / Getty

SÚVISIACE: Tiffany Trumpová urobila snímku dokonalú čarovnú četu na svadbe jej tety

Melania Knauss

Donald a Melania sa stretli v roku 1998, keď bol na rande s inou ženou (oh, Trump). V skutočnosti poslal uvedený dátum do kúpeľne, aby získal číslo Melanie. “Prišiel na večierok s dátumom!” model povedal v roku 2015. “Počul som, že je to dámský muž, a tak som povedal:” Ja nie som jedna z dám. ” Neskôr povedal, že ju poslal do dámskej izby, aby mohol dostať moje číslo. Bol som rád, “Ó, čo je to záludná cesta!”

NOVÝ YORK CITY - MAY 16: Donald Trump and Melania Trump attend
Ron Galella / WireImage

Pár sa zapojil v roku 2004, keď Trump daroval Melanii diamantový prsteň s 12 karátovým smaragdovým diamantom – údajne za cenu 3 miliónov dolárov. V nasledujúcom roku sa oženili v letovisku Trump na Floride a v roku 2006 mali syna Barrona.

Melania Trump during 57th Annual Primetime Emmy Awards - Arrivals at The Shrine in Los Angeles, California, United States. (Photo by Jon Kopaloff/FilmMagic)
Jon Kopaloff / FilmMagic

Počas veľkého dňa Melania nosila šaty od Johna Galliana pre Christian Dior, ktoré obsahovalo epický 16-stopový závoj, ktorý údajne trval viac ako 1000 hodín. Nevesta a ženich držali svoju recepciu tam, kde inde? – Klub Mar-a-Lago, kde si užívali marnierový čokoládový lanýžový koláč (ktorý bol prirodzene jedným z najdrahších v histórii). Áno, Bill a Hillary Clinton boli medzi 350 hosťami. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 1

map