Skupinové medové týždne sú teraz vec – a mali by ste vážne zvážiť prijatie jedného

Myšlienka pridať sa k priateľom na vašom svadobnom sprievode sa môže javiť ako absurdná, ale realita je, že sa to robí stále viac a viac párov. Samozrejme, tradične je medové týždeň, že blažený útek, ktorý si vziať iba so svojím významným iným po vašich svadobných slávnostiach, ale ako veľa iných svadobných tradícií, toto je tiež dostať moderný spin.

“Vyhliadky, epické zážitky, nakupovanie a stravovanie v meste sú rozhodne v plánoch a pripojenie priateľov môže naozaj pozdvihnúť skúsenosť,” hovorí Jennifer Stiebel zo SoCo Events. “Umiestnenie na pláži s kokteilom v ruke je stále prioritou, ale páry chcú pridať viac do svojej cesty.”

Nedávno spolupracovala s párom, ktorý išiel na svadobnú cestu v Kapskom Meste v Južnej Afrike. K nevestinám však bolo potopenie žraločích klietok navždy v knihe ženícha a naozaj trval na tom. Riešenie?

VIDEO: Ako ušetriť peniaze na svadobnú cestu

 

“Pretože niektorí dobrodruhoví priatelia označili pozíciu, skupina sa dokázala niekoľkokrát rozdeliť a mať rôzne skúsenosti, ktoré robili každého šťastným,” vysvetľuje Stiebel.

Začína to mať zmysel, nie? Ak strávite veľa peňazí, aby ste mohli ísť na exotický výlet, mohli by ste si to tak vychutnať a nechať svojho partnera urobiť to isté. S kamarátmi-mesiac, páry môžu mať veci individuálne, že nemôžu robiť bez skupiny v prítomnosti.

V SÚVISLOSTI S: 6 Celebrity-Approved Honeymoon Destinations

28 SKÚSENOSTI ZOZNAMU VOZIDLA Zatiaľ čo vodné prekážky na odtok Aletschovho ľadovca vo švajčiarskych Alpách je niečo, čo by malo byť ponechané na profesionálov, stále sme zostavovali nejaké bláznivé veci pre všetkých z nás pravidelných ľudí. ���� Zamyslite sa nad potápaním jaskyne s krokodílmi, �� skočte do teplovzdušných balónov a sopky na palube! ��Foto: David Carlie | TAP LINK pre úplný zoznam.

Príspevok zdieľaný správou The Venue Report (@thevenuereport)

Ďalším dôvodom, ako zvážiť pozvanie vašich kamarátov, podľa Stiebela, je, že pri plánovaní svadby alebo v deň svadby nemusíte veľa tráviť čas so svojou rodinou a priateľmi. “Voľba skupinovej svadobnej dovolenky,” hovorí, “umožňuje pokračovať v oslavách a umožňovať skutočný čas spolu.” 

Cortnie Fausner z The Venue Report, on-line zdroj, ktorý pomáha ľuďom naplánovať udalosti a stretnutia, sa zdá byť v súlade s tým. 

“Všimli sme si, že naše tisícročné publikum miluje cestovať so svojimi priateľmi vo všeobecnosti, takže je prirodzené, že by to prenieslo na trend priateľ-mesiac alebo kámoš-mesiac,” dodáva. “Navyše, rovnako ako svadba, kde máte túto jedinečnú príležitosť mať v noci svojich obľúbených ľudí v jednej miestnosti, je skupina-mesiac spôsob, ako to rozšíriť.”

SÚVISIACE: Tu je miesto, kde každý pár chce minúť svadobnú cestu

Dúhy v Taliansku �� (��: @sezgiolgac)

Príspevok zdieľaný KRÁTKÝMI DESTINÁCIAMI (@beautifuldestinations)

Existuje tiež finančný prínos pre pozvanie niekoľkých priateľov, aby sa k vám pripojili: skupinové zľavy. Mnoho stredísk ponúka špeciálne sadzby pre skupiny, čo znamená, že môžete A) ušetriť nejaké peniaze alebo B) nie šetriť peniaze a namiesto toho minúť viac aktivít.

Ale čo znamená “skupina ľudí”? Iste, nemôžete s vami pozvať celú svadobnú posádku. Moja kamarátka pred niekoľkými rokmi absolvovala skupinový medové týždeň s 30 ľuďmi, čo, ako ste možno uhádli, sa ukázalo ako úplná katastrofa.

Stiebel navrhuje maximálne dva až štyri ďalšie osoby. “Je to stále medové týždne, nie Spring Break,” hovorí.

Ak ste ešte stále viseli na tradičnej myšlienke medové týždne, môžete stráviť časť cesty samostatne pred alebo po vstupe do skupiny.

“Niekoľko dní, ako novomanželia je nutnosťou po tom, čo som povedal, že to urobím. Budete radi, že ste mali ten čas, aby ste boli spolu, keď sa budete musieť vrátiť do reality,” dodáva Stiebel.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 2 = 4

map