Tento ženích prekvapil svoju nevestu s väčšinou EPIC dance

Chlapci, zastavte čo robíte a pripravte sa na zábavu! Existujú svadobné tance, ktoré nás rozosmievajú a potom sú svadobné tance ktoré nás nechávajú kričať na monitore notebooku: “Chceme viac!” Toto je určite druhá a ide o vírusu zo všetkých správnych dôvodov.

Ženích, Hunter Heinrich a jeho priatelia sa podarilo vytiahnuť to najlepšie prekvapenie pre nič netušiacu nevestu a svadobných hostí tým, že vyrazí do epického choreografického tanca na ich recepcii v McKinney, Texas.

Krásne video nakrútilo ich fotografka Miranda Marrs, ktorá neskôr napísala na Facebooku: “DJ predstieral, že pripravuje novomanželskú hru na odovzdanie času a nevesta bola úplne zbavená stráže a nemala tušenie, čo sa deje.” Dobre hral, ​​Hunter.

SÚVISIACE: Najviac epické choreografia svadobných tancov všetkých čias

Keď sa vrátime späť k tancu – títo muži majú nejaké pohyby! Začínajú s Chrisom Brownom “Forever on the Dance Floor” a odvtedy je to čisto úžasné. Dôverujte nám, musíte sledovať video vyššie až do úplného konca.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 62 = 67

map