Tento nový nástroj si práve vybral dátum a miesto svadby oveľa jednoduchšie

Ak si myslíte, že nájdenie perfektných šiat je najnáročnejšou úlohou súvisiacou so svadbou, s ktorou sa budete musieť vyrovnať, potom ste zrejme ešte nezačali hľadať miesta. Pokúsiť sa rezervovať svoje snové svadobné miesto v deň, ktorý pracuje pre vás (a vašu rodinu) je vyrovnávacím aktom, ktorý vyžaduje veľa času, úsilia a rokovaní. Oh, a spomenuli sme peniaze? Vzhľadom k tomu, výber dátumu svadby ovplyvňuje aj to, čo predajcovia sú k dispozícii na rezerváciu, rovnako ako hotel a cestovné náklady. Takže áno, je to dosť veľa.

VIDEO: Tipy pre plánovanie svadby o rozpočte

 

Preto je nová kontrola dostupnosti svadby WeddingWire meničom hry. Umožňuje vyhľadávať možnosti dátumu svadby podľa miesta a požadovaného mesiaca. Výsledok vám ukáže nielen to, ktoré priestory sú k dispozícii (a pracujú s takmer 20 000 celoštátnymi), ale tiež vás informuje o dôležitých udalostiach, ktoré sa dejú v ten deň, čo môže byť skutočne užitočné, ak plánujete cieľovú svadbu v inom meste, miestne sviatky môžu niekedy narušiť dostupnosť predajcov.

Farebne označené termíny, ktoré sa majú uzavrieť, sú zoradené od najmenších po najpopulárnejšie, s cieľom pomôcť párom očakávať, že budú mať k dispozícii maximálnu dostupnosť a ceny mimo špičky. Dokonca vám ukáže aj výročie celebrít v prípade, že ste naozaj túži zdieľať rovnaký dátum svadby ako Bey a Jay Z (#nojudgement).

SÚVISIACE: Celeb-Obľúbené Oceanfront Miesto vaše svadobné sny sú z

Podľa správy WeddingWire 2017 Newlywed je sobota stále najpopulárnejším dňom v týždni, ako sa oženiť, pričom 65% párov si vyberie tento deň. Budete pravdepodobne prekvapení, keď zistíte, že leto už nie je najpopulárnejším rokom v roku. Október a september sú prvými dvoma najvýhodnejšími mesiacmi.

“Za rok je iba 52 víkendov a viac ako milión svadieb, čo znamená, že nájdenie ideálneho miesta na požadovanom mieste môže byť zložité,” hovorí Anne Chertoffová, expertka na trendy v WeddingWire. Jej číslo jedna rada, pokiaľ ide o výber dátumu svadby? Buďte flexibilní.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 1

map