Tento trend tisícročnej svadobnej registrácie nás veľmi šťastne

tk
S láskavým dovolením Vinfluence

Dobrina Zheková

03 júla 2017 @ 14:00

Svadby sa čoskoro nestanú lacnejšie a zdá sa, že aspoň svadobní hostia by radšej vedeli, že ich peniaze idú na dobrú príčinu.

Podľa štúdie The Knot’s 2016 Wedding Guest, tisícročia hostia chcú ponúknuť darček, ktorý dáva späť. Prieskum zistil, že ľudia vo veku 18 – 39 rokov pravdepodobnejšie darujú charitu, ktorú manželia zaradili do svojho registra, než kúpiť tradičné darčeky.

VIDEO: Registrácia svadobného robota a don’ts

Budúci novomanželia by si mali byť tiež vedomí toho, že neuveriteľných 93 percent milovníkov svadobných sviatkov si zakúpí darček z registra párov,. Knot tiež hlási, že registre nepristúpi nijako čoskoro – sú stále najobľúbenejším miestom na výber darčeka. To pravdepodobne nie je veľmi prekvapujúce, keďže polovica Američanov uviedla, že potrebujú pomoc pri hľadaní etikety svadobného darčeka. 

SÚVISIACE: Tieto svadobné trendy v roku 2017 určite vás prekvapia

A keď nemusíte darovať celý svoj regisť charitatívnej organizácii, ako to urobil tento nádherný pár (aj keď to urobíte, hlavné rekvizity pre vás a vaše S.O.), môžete zaradiť niekoľko položiek, ktoré majú prospech z charitatívnych organizácií, ktoré sú blízko vášho srdca.

Tu je niekoľko návrhov:

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

68 − 66 =

map