Tieto Breathtaking rezorty urobia svoj Hawaiian svadobný pobyt nezabudnuteľným

TK
S láskavým dovolením Four Seasons Resort Hualalai

Dobrina Zheková

18. septembra 2017 @ 4:45 hod

Pokiaľ ide o populárne medové týždne, Havaj je nesporným víťazom. Samozrejme, toto je titul, ktorý si centrálne tichomorské ostrovy úplne zaslúžia. Svetlé lesy uvoľnia cestu k zlatým piesočnatým plážam, majestátnym vodopádom sa ponorí po drsných útesoch a že teplý a priateľský duch Aloha, ktorému sú známi miestni obyvatelia, stačí na to, aby ste sa zamilovali do vulkanických ostrovov.

Ale všetko toto množstvo prírodných pamiatok znamená, že turisti sú skoro všade. Takže ak ste novomanželom pár, ktorí chcú stráviť nejaký čas de-stressing po bláznovstve plánovania svadby, trenie lakte s ostatnými cestujúcimi na pláži Waikiki pravdepodobne nie je to, čo ste mali na mysli pre vaše romantické svadobnú cestu.

VIDEO: Ako znížiť náklady počas cestovania

 

Našťastie existujú strediská, ktoré ponúkajú veľa zábavných aktivít zameraných na páry, ktoré vy a vaše S.O. môžete si vychutnať v odľahlom prostredí. Tu sme zhromaždili 5 nádherných havajských nehnuteľností, ktoré sú perfektne vhodné pre novomanželov.

SÚVISIACE: Toto je najromantickejší hotel v Toskánsku a je to čistý medové týždne # Góly

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

17 − 9 =

map