Tieto diamantové krúžky sú Leonardo DiCaprio schválené

Ak ste snívali o návrhu Leonardo DiCaprio od jeho gigantický dní, máme teraz nejaký pohľad na to, aký druh zvonenia môže hviezda vybrať pre svoju budúcu nevestu.

SÚVISIACE VIDEA: Prečo sú prstene zásnuby tak drahé?

Klenotník Vrai & Oro v Los Angeles, známy svojimi jemnými vzormi, nedávno spustil svoju prvú svadobnú zbierku, Vow. A zatiaľ čo jej nadčasové štýly stačia na to, aby sme sa zmietli, skutočnosť, že DiCaprio je aktívnym investorom v materskej spoločnosti Vrai & Oro, Diamond Foundry, skutočne robí naše srdce spievať, pretože to znamená, že všetky diamanty kolekcie sú tiež bez konfliktu, udržateľné a pestované v Kalifornii.

sociálno Responsible Diamonds 4
S láskavým dovolením Vrai & Oro

S piatimi jadrovými štýlmi – z ktorých každý je dostupný v žltom, bielom alebo ružovom zlatom, s diamantovým pásikom alebo bez neho a jedinečným modelom na skúšku (à la Warby Parker), sľub je dokonale vhodný pre milovníkov nevesty, ktorí túžia po čistých, klasických vzťahoch a oceňujú sociálne a environmentálne povedomie. Zakladateľka a kreatívna riaditeľka spoločnosti Vrai & Oro Vanessa Stofenmacher uvidel dieru na trhu s zásnubnými prsteňmi pre takéto nevesty, ktorí hľadajú niečo iné, ako sú všeobecné nastavenia ringu, ktoré ponúkajú stránky maloobchodných predajcov, alebo predražené možnosti veľkých klenotníkov.

“Nevidel som skutočne dosiahnuteľnú možnosť, ktorá by mala skvelý dizajn a bola zameraná na udržateľnosť,” hovorí Stofenmacher. “Myslím, že aj žijeme v kultúre, ktorá mení tradície. Vidíme veľa žien, ktoré sa teraz podieľajú na procese návrhu. Nemusíme nutne čakať na chlapcov, aby túto otázku vypudili z modrej. “

sociálno Responsible Diamonds 3
S láskavým dovolením Vrai & Oro

Hoci “narušenie priemyslu” môže byť nadbytočným termínom, Vow sa snaží len tak urobiť. Vďaka skúšobnému modelu na domácej pôde si môžu páry vybrať, aby mali falošnú verziu až troch návrhov kruhov dodaných bezplatne, aby získali pocit, ako krúžky vyzerajú, cítia a zapadajú do ich každodenného života. Pre ženy môže ponúknuť možnosť diskrétne vyskúšať krúžky predtým, ako nechajú svojho chlapíka vedieť, čo milujú, a pre mužov to môže byť spôsob, ako do rozhodovacieho procesu zaradiť rodinu a priateľov. “Objednávanie online je obrovským otáznikom pre mnoho ľudí, najmä s týmto účelom, takže skúšobný model je niečo, čo uľahčí tieto tlaky,” hovorí Stofenmacher.

sociálno Responsible Diamonds 1
S láskavým dovolením Vrai & Oro

S ohľadom na nositeľnosť a Vrai & Oroovým podpisom minimalistickým prístupom k dizajnu majú krúžky ľahkú It-girl: tenké, zaoblené pásky, perfektne šikmé hroty, ktoré nie sú príliš hrubé alebo príliš hrubé a nízke nastavenie klenotov. Získanie diamantov na doplnenie Vowových návrhov bolo ťažkou úlohou, pretože Vrai & Oro sa zaviazala k transparentnosti a chcel nájsť skutočne udržateľné skaly, ktoré by mohli stáť za sebou. Takže keď Stofenmacher narazil na Diamond Foundry na Instagram, bol to nepríjemný moment.

SÚVISIACE s: 42 krát sme sa zamilovali s Leonardom DiCaprio

sociálno Responsible Diamonds 2
S láskavým dovolením Vrai & Oro

Silicon Valley spúšťanie, Diamond Foundry skutočne rastie svoje diamanty vo svojom S.F. ústredia. Prostredníctvom obnovenia prostredia, v ktorom sa diamanty prirodzene vyvíjajú pomocou plazmového reaktora, diamantová zlievarenská hmota dokáže pestovať diamanty atómom atómom, ktoré sú chemicky rovnaké ako tie, ktoré sa ťažia z diamantov, s výnimkou ľudského a environmentálneho vplyvu. “Niektorí ľudia majú tento názor, že je to syntetický diamant alebo falošný kryštál, ale je to naozaj to isté. Je to diamant. Je to niečo ako hydroponické rastliny: je to len pestované iným spôsobom, “hovorí Stofenmacher.

Navyše, pretože Diamond Foundry a Vrai & Oro sú priamy predajcovia, ich ceny sú o 10 až 15 percent nižšie ako tradičné klenotníci. Teraz je to udržateľná možnosť, o ktorej sa cítime dobre.

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

38 − 33 =

map