Tieto klasické autá ukážu, že vaša svadba vyprší niečo iné ako základné

Vaša doprava na svadobný deň je viac ako len spôsob, ako sa dostať z bodu A do bodu B; je to príležitosť urobiť vyhlásenie. Keď vaše svadobné auto bude v mnohých obrázkoch Instagram (a dôverujte nám, bude to), chcete, aby ste si vybrali správnu jazdu. Ak ste niekedy naplánovali alebo dokonca ste boli na svadbe, viete, že všetky detaily záleží, takže keď príde čas na rozhodnutie o vašom svadobnom autom, pozrite sa na niektoré kolesá, ktoré sa zhodujú a dokonca zlepšujú váš štýl svadobného dňa. Veľa spoločností na prenájom svadobných vozidiel bude mať nespočetné množstvo štýlov, od klasickej Rolls-Royces až po americké svalové automobily.

DÔVODOVÁ SPRÁVA: 16 Pretty Rustic Wedding Pozvánky

Ak chcete premýšľať mimo automobilu, pokiaľ ide o svadobnú dopravu, prenájom veterného auta môže dať svadobný deň elegantnú, nezvyčajnú formu dopravy, ktorá vám umožní urobiť pôsobivý vstup. Zostavili sme zoznam najkrajších vinobraných klenotov s láskavým dovolením Alexa Lloyda, vedúceho obsahu v Beepi – národnom peer-to-peer trhu, ktorý umožňuje spotrebiteľom kupovať, predávať a prenajímať pre-vlastnené vozidlo online alebo cez v mobilnej aplikácii. Takže nehľadajte ďalej; príďte na svadbu v nádhernom luxusnom a luxusnom aute s týmito nostalgickými voľbami.

1970 Volkswagen Beetle

svadobné - Vintage Cars - 3
Getty

Len málo automobilov je kultovejšie ako vinobranie. To, čo bolo kedysi auto ľudí, je teraz strojom pre tých, ktorí majú odvážne osobnosti a chápu históriu automobilov. S takmer 22 miliónmi chrobákov predávaných na celom svete je dôvod, prečo je to tak milované. Na svadbu toto auto spája rezervovanú eleganciu so zmyslom pre históriu a klasickým, ale jedinečným štýlom. Vintage Beetle je istí, že dostane jazyky zúfalo.

1962 Rolls Royce Silver Cloud

svadobné - Vintage Cars - 4
Getty

Elegantné, zapínané a luxusné. Vintage Rolls Royce je kľúčové svadobné auto, vhodné pre tých, ktorí túžia po najkrajších, klasických dizajnoch, aby vyhovovali svojim úžasným klasickým svadobným šatám. Ak plánujete luxusnú svadbu vhodnú na vyznamenanie, nehľadajte nič iné ako táto populárna vinobranská krása.

1955 Mercedes-Benz 300SL Gullwing Coupe (alebo kabriolet)

svadobné - Vintage Cars - 1
Getty

Ak je Rolls Royce určený na zapínanie na krádež, Mercedes-Benz 300SL je určený pre tých, ktorí si vyberajú viac odhaľujúce svadobné šaty – možno s celoprepínacou štrbinou po stranách a ďalšími dvoma alebo dvoma výškami. Sophia Loren preslávená s 300SL a jeho dvere Gullwing (kabriolet je tiež k dispozícii pre tých, ktorí hľadajú vietor vo vlasoch) je zlúčenie Buckinghamského paláca a vinobranie Hollywood. Ktokoľvek, kto je ktokoľvek, riadil alebo vlastnil vozidlo Mercedes-Benz 300SL a ak chcete byť niekto, využite to na svadobnú útek, je to jediný spôsob, ako ísť.

VIDEO: Od chalupy Johna Steinbecka až po skutočný hrad: 5 historických domov, ktoré si môžete zapožičať

 

1967 VW Campervan

svadobné - Vintage Cars - 2
Escape Campervans

Späť na Volkswagen; ak by sme neponúkali vinobranie VW Campervan. Ak ste si mysleli, že Beetle je perfektným vozidlom pre páry s mimoriadnym charakterom, Campervan sa dostane na úplne novú úroveň. Dobrý model, jeden s nedotknutým náterom farby, sa môže pochváliť vážnym chmatom. Iste, Scooby Doo miloval vec – čo je sotva romantické – ale v našej generácii Campervan predstavuje pocit slobody. To je dokonalý stroj pre tých s hippy-elegantným zmyslom pre štýl; mysli si Sienna Millerová a budeš na správnej ceste.

1966 Cadillac DeVille Cabrio Coupe

svadobné - Vintage Cars - 5
Getty

Nemohli sme hovoriť o historických autách bez toho, aby sme zahrnuli Cadillac de Ville. Táto elegantná americká klasika, ktorá mení hlavu, má tento štýlový model štýlový tvar, ktorý je jedinečný svojou prednou mriežkou, nárazníkom a svetlomety. Jeho hojdacie krivky robia pocit, akoby ste práve vystúpili z 60. rokov, kedy bolo toto auto prvýkrát vyrobené. Vydajte sa na jazdu pod vodnou hladinou po pobreží alebo si vychutnajte romantický deň prehliadky v údolí Swan počas návštevy vinárstva a zabalením pikniku na útek z mesta. Cadillac je obzvlášť skvelý pre svadby, návrhy a výročia – pre tie páry, ktoré chcú niečo s pripomínajúcim okrajom.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

21 + = 25

map