Tieto svadobné šaty vás bude vyzerať ako princezná Disney

Priznajme to – aspoň raz vo svojom živote ste snívali o tom, že vyzeráte ako princezná na vašom svadobnom dni so svojim princom očarujúcim vedľa teba. Dobre, máme pre vás nejaké skvelé správy – teraz, vy môcť vlastne povedať “ja robím” oblečený v šatách inšpirované vašou obľúbenou princeznou Disney. 

Dizajnér Alfred Angelo sa spojil s Disney Weddings pre snovú kolekciu nádherných svadobných šiat inšpirovaných najznámejšími ženskými postavami.

Napríklad, ak vy, ako ja, som fanúšikom Pocahontas, Angelo vytvoril číslo jedného ramena pripomínajúce jej šaty z filmu. Alebo vy ste vyrastali, chcú byť presne ako Ariel. Potom ako klasický šatka bez ramienok s jemnou výšivkou a vrstvami krásneho tylu?

Verte, Angelo vytvoril ohromujúci dizajn pre každú hrdinku Disney. Jedinou zlou správou (ľúto!) Je, že momentálne nie sú k dispozícii, pretože to je technicky jeho kolekcia Jeseň 2017. Ale budete si môcť kúpiť niektoré šaty tento rok na jeseň za tak nízke, ako 1,295 dolárov.

SÚVISIACE: Ako mať perfektné svadobné Disney

A my sme preč! #AlfredAngeloLive

Fotografie odoslaná @disneyweddings dňa

Nechaj to tak…

Fotografie odoslaná @disneyweddings dňa

Po prvýkrát sa stretnite s Mulanom!

Video odoslané @disneyweddings dňa

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

92 − = 82

map