To je to, čo Perfektné zimné svadobné šaty by mali vyzerať, podľa návrhárov

Priblíženie sa v zime môže byť magickým zážitkom – sneh je pre očarujúce prostredie. Existujú však aj zrejmé poklesy teploty veľa, a musíte to vziať do úvahy, keď hľadáte svadobné šaty. Nájdenie úžasných šiat, ktoré môžete nosiť na svoj najkrajší deň, keď sa tento deň stane zmrazením, neznamená, že musíte kompromitovať štýl nad teplom. Áno, možno budete musieť zostať ďaleko od tých bez ramienok čísla, ale existuje tona ďalších návrhov, aby zvážila.

Hovorili sme s niekoľkými návrhármi svadobných šiat s dostatočnými skúsenosťami v priemysle, aby sme vedeli, čo robí krásnou a funkčné zimné šaty.

SPRIEVODCA: 16 šikovných kabátov, ktoré vás udrží v teplej zimnej svadbe

1. Silueta

Parížsky dizajnér Rime Arodaky vie niečo o francúzskom bezstarostnom štýle – uprednostňuje moderné siluety s čistými líniami a je to všetko inšpirovaný jej životom v meste svetla. “Ja osobne milujem dlhé rukávy, čisté morské šaty s vysokým výstrihom a nádherný chrbát s čipkou alebo výšivkou na prekvapenie,” povedala V štýle. “Minimálny dizajn – žiadne perie alebo kožušina – vyzerá moderne.”

zimné Wedding Dress - 2
Greg Finck

Kráľovná vinobranie svadobné štýl, Claire Pettibone, súhlasí-rukávy sú nutnosťou v zimných svadobných šatách. Ak nie ste fanúšikom vrúbkovania chrbta, navrhuje zvoliť si jemnú ilúziu výšivku, ktorá by “naznačovala tvoju krásu”.

Pettibone je tiež kategorický – ísť na drámu. “Zima je perfektná sezóna pre vyhlásenie šaty, plné sukne, silueta morskej panny, dramatické dlhé vlaky, elegantné rukávy a detaily.”

SÚVISIACE: To je ako svadobné šaty budú vyzerať odlišné v roku 2017

zimné Wedding Dress - 1
Dan O’Day

2. Tkaniny

Pri vytváraní svadobnej zbierky v chladnom počasí dizajnérka Alon Livné vždy berie do úvahy, že nevesta môže mať obrad alebo pózovať na fotografiách vonku, a preto bude potrebovať teplejšie šaty.

“Pokúsim sa začleniť bohatšie tkaniny a plnené sukne, aby ste sa držali v teple a udržali si nevestu pohodlnú počas jej špeciálneho dňa,” povedal. “Hodváb a satén majú tendenciu byť najbohatšími a najťažšími tkaninami, zatiaľ čo sa stále objavujú luxusné a vhodné svadby.”

zimné Wedding Dress - 7
JP Yim / Getty

Pre tých z vás, ktorí už majú oči na ľahších a tenších látkach, navrhuje pridanie saténovej podšívky, ktorá vás udrží v teple.

Pre modernej nevesta Arodaky uprednostňuje krep a tyl. “Je to nadčasové a elegantné, radšej by som použil vyšívaný tyl, pretože je to veľmi grafické.”

SÚVISIACE: Podmienky, ktoré potrebujete vedieť skôr, ako idete nakupovať svadobné šaty

zimné Wedding Dress - 3
Greg Finck

3. Podrobnosti

A keďže zimná sezóna je tiež prázdninová sezóna, je to perfektný čas na trochu iskry, podľa Pettibone. “Jemné krištáľové lišty, drobné flitre alebo semená perly ponúkajú jemnú prikrývku sezóny,” povedala.

“To je čas, aby ste začlenili striebro alebo zlato ako prízvuk vo vašom šatách a celkovú svadobnú tému.” Hrajte s textúrou na šnúrke alebo kovovou niťou, odvážny vzhľad vyzerá tak krásne na snehu alebo proti blikajúcim svetlám a sviečkam. “

zimné Wedding Dress - 6
JP Yim / Getty

4. Dĺžka

Zatiaľ čo podlahový zametací dizajn je pravdepodobne nepríjemný pri nízkych teplotách, je tu dobrá správa pre nevesty, ktoré majú na krátkej strane rád svoje okraje. “Šaty by mali vyzerať ako malý vlnitý štruktúrovaný kabát s veľmi vysokými topánkami alebo dokonca štíhlymi vyšívanými nohavičkami,” navrhol Arodaky. 

A Livné na krátke zimné svadobné šaty? “Ak sa nevesta rozhodne ísť týmto smerom, odporučil by som ju nosiť s čistými nohavicami a veľkým topperom, na ktorý by som sa zahrial.”

Nakoniec, len nezabudnite, že vyzerá  dôležité, ale posledná vec, ktorú chcete mať po svadbe, je vážna zimnica.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

83 + = 88

map