Tu je to, ako hádzať svadbu bez obradu

tk
Carlos Hernandez Photography

Dobrina Zheková

21. augusta 2017 @ 9:00 hod

Oženil som sa pred mestom pred siedmimi rokmi, ale na konci tohto mesiaca oslavujem svoje štvrté výročie svadby. A áno, vypočítate to správne – môj manžel a ja sme čakali tri roky, aby sme hodili správnu svadobnú hostinu asi pre 80 našich najbližších priateľov a rodinu. Môžem sa dostať do detailov, prečo sme sa rozhodli urobiť to tak, ale dlhý príbeh krátky – chceli sme sa oženiť a urobili sme – žiadna fantázia, žiadna drahá šaty, len my dvaja, dvaja svedkovia a mestská radnica. Nemám na to ľútosť.

VIDEO: Čo robí svadobné šaty tak drahé

Môj názor je, že nie je správny spôsob, ako sa oženiť a oslavovať. Iste, väčšina ľudí uprednostňuje obrad a potom ihneď po prijatí. Ale pre ostatných, ako ja, veci sa stali inak. Stačí sa pozrieť na Penn Padgley a Domino Kirke, ktorí viedli uzol v Brooklyne vo februári a v júni vyhrali hviezdnu recepciu, kde pozvali oveľa väčší dav.

Takže či ste sa vydali na súd alebo povedali, že vaše sľuby sú obklopené iba najbližšou rodinou na ďalekom mieste, stále si zaslúžite správnu oslavu neskôr.

Tu svadobný priemysel profesionálov zdieľať svoje najlepšie tipy na hádzanie perfektné svadobné-súvisiace bash.

SÚVISIACE: Ako začleniť vtipy do tvojho svadobného prejavu bez toho, aby ísť príliš ďaleko

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

8 + 1 =

map