Tu je všetko, čo potrebujete vedieť o svadobných vlakoch

“Vlak hrá takú silnú úlohu, tak na ceremónii, ako aj na recepcii, môže úplne zmeniť váš svadobný vzhľad,” hovorí návrhárka Madeleine Gardnerová z Morilee a nemôžeme s ňou súhlasiť.

Všetci si pamätáme na túto chvíľu, keď v deň svadby v roku 2011 vystúpila Kate Middleton z jej Rolls-Royce v Westminsterskom kláštore a po prvýkrát svet videl jej oblečenie Alexander McQueen, ktoré bolo samozrejme absolútne dych. Ale tvrdili by sme, že jej 9-stopový katedrálny vlak bol rozhodujúci pre celý pohľad – v podstate zvýšil šaty na kráľovskú úroveň.

VIDEO: 11 Times Celebs V zásade nosili svadobné šaty na červený koberec

 

Ako to uviedol Gardner, “vlak by vždy mal nevesta okúzliť svoj moment.” Takže skôr, než si nasadíte svoje srdce na šaty, premýšľajte o tom, aký vlak by ste chceli a či by to bolo vhodné pre typ svadby, ktorý máte. Ak chcete začať, tu sú najlepšie tipy návrhárov na výber svadobného vlaku.

SÚVISIACE: Ako si vybrať závoj na doplnenie vašich svadobných šiat

Typy vlakov

Všeobecne platí, že existujú štyri rôzne typy svadobných vlakov: zametanie, watteau, kaplnka a katedrála.

Vzdialenosť vlaku je najkratšia – okolo šiestich centimetrov – čo je vynikajúca voľba pre vonkajšiu alebo neformálnu svadbu. “Ak chcete zachovať veci jednoduché bez problémov so zhonu [Ed. Poznámka: viac o tom neskôr], vlak zametanie môže byť pre vás to pravé, “povedali Moonlight svadobné dizajnéri Valerie a Stephanie Chin.

svadobné Dress Trains
Zdvorilosť Moonlight Svadobné

“Odpojiteľný vlak Watteau je nekonvenčné prevzatie tradičného svadobného vlaku a môže sa považovať za kombináciu závoja a vlaku,” vysvetľujú. “Pripevňuje sa k ramenám alebo hornej časti chrbta, aby sa vytvoril roztomilý vzhľad bez záväzku skutočného vlaku.”

SÚVISIACE: Každý svadobný šaty Silhouette, čo potrebujete vedieť

To je to, čo robí to ideálne pre cieľovú svadbu, napríklad, pretože dáva viac ležérne svadobné šaty niečo formálneho vkusu, a môžete ju ľahko odstrániť po ceremoniáli.

svadobné Dress Trains
Zdvorilosť Alexandra Grecco

Vlakom kaplnky je najpopulárnejší vlak všetkých štyroch. Meria približne päť stôp od pása a dáva šaty niekoľko formalít bez toho, aby boli príliš nadčasové. 

svadobné Dress Trains
Zdvorilosť Morilee Autor: Madeline Gardner

Posledný, katedrála, chodí asi šesť alebo sedem stôp od pasu a je najformálnejším. “Dodáva dramatický pohľad na akékoľvek šaty a zdokonaľuje to rozprávkové pocity svadobných šiat,” dodávajú Valerie a Stephanie Chin. 

svadobné Dress Trains
Zdvorilosť Moonlight Svadobné

“Majte na pamäti, že dĺžky vlakov katedrály, zatiaľ čo nádherné, vyžadujú dostatočnú pozornosť – uistite sa, že vaše družičky si uvedomujú svoju zodpovednosť za veľký deň, ako je udržiavanie vlaku správne umiestneného a rušného.”

Ktorý vlak je pre mňa správny?

Ak chcete na túto otázku odpovedať, budete musieť vziať do úvahy niekoľko vecí: nastavenie, zhonu a typ tela.

Ak plánujete menšiu oslavu v záhrade vašich rodičov, potom by bol katedrálový vlak príliš veľa a vypadol z miesta. Ak sa však dostanete do starého anglického hradu (ako Ciara), môžete sa vyhnúť dlhším a prepracovanejším vlakom, podľa Valerieho a Stephanie Chin.

svadobné Dress Trains
Zdvorilosť Moonlight Svadobné

Zhromaždenie, ktoré ťahá zadné časti vašich šiat, aby ste neprešli, je dôležité, pretože ak sa rozhodnete pre katedrálu alebo kaplnku vlak, určite budete potrebovať jeden pridaný k svojim šatám, aby ste sa mohli voľne pohybovať počas recepcie.

A nakoniec, typ karosérie, zatiaľ čo dizajnéri súhlasia s tým, že väčšina vlakov vyzerá dobre na niekoho, ak máte tvar hrušky, možno sa budete chcieť vyhnúť kratším alebo zametaným vlakom. A ak máte širšie ramená, potom sa držte ďalej od vlakov.

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

58 + = 59

map