Zac Posen Nová tvárna pozitívna svadobná kolekcia vás zmení

zac Posen BFW - Lead
Zdvorilosť

Lindsay Dreyer

20 októbra 2016 @ 12:00 hod

“Milujem ženy,” vysvetlil dizajnér Zac Posen a zároveň predstavil svoju kolekciu Truly Zac Posen na jar roku 2017 pre Davidovu svadbu v New Yorku. “Milujem ženy všetkých tiel a chcem, aby sa cítili silne, aby sa cítili očarujúce a aby sa cítili romanticky. Som dizajnér, ktorý to vždy objímal, a je dôležité robiť zbierky, ktoré majú túto schopnosť. “

Cieľom Posen s touto novou kolekciou bolo zdôrazniť prirodzenú krásu tela tým, že hrá s rozmermi a textúrou cez tyl, čipku a výšivku – samozrejme bez toho, aby odstránila svoj podpisový vzhľad a korzet. V tejto sezóne nájdete veľa “vlakových dráh,” lukov, gombíkov a epických závojov. Nielenže tieto dramatická vzory, inšpirované vzletovými a pristávacími dráhami, plodia rad typov karosérií, ale majú aj cenovo dostupný cenník.

SÚVISIACE: Toto je spôsob, akým Marchesa robí trend v neposlednom rade pre nevesty

“Keď robíte svadobnú zbierku, je to naozaj, že raz žena má často príležitosť mať túto kráľovskú, očarujúcu chvíľu, aby ste mohli byť schopní poskytnúť najviac pre nich, aby mohli naplniť túto fantáziu,” povedal povedal. “Nemyslím si, že by ste mali rozbiť banku, aby ste sa vzali. Som romantická a to je moja milostná poznámka pre ženy. “

Nižšie sa objavuje nová kolekcia, k dispozícii vo februári 2017 výhradne na vybraných obchodoch David’s Bridal a davidsbridal.com.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

1 + = 2

map