2016 najlepších víťazov kúpiť krásu môžete nájsť v taške InStyle’s Beauty Director

2016 najlepšie nákupy krásy sú konečne tu! Na oslavu digitálneho debutu tohtoročných víťazov nájdete v májovej emisii, V štýle Režisér krásy, Angelique Serrano sa nedávno vydala na Facebook Live, aby vyzdvihla niekoľko výherných produktov, ktoré sú súčasťou jej vlastného kozmetického arzenálu. Jej musí obsahovať 10-násobný fanúšik a kráľovský editor obľúbenej nadácie Giorgio Armani Luminous Silk ($ 62; sephora.com), NYX Butter Lip Gloss ($ 5; nyxcosmetics.com) a Klorane Dry Shampoo ($ 20; sephora com). Po tom, ako Serrano presne zdieľa, ako tieto produkty používa vo svojej každodennej rutine, odpovedala na fanúšikov a následovníkov o naliehavých otázkach týkajúcich sa krásy a trendových produktov v reálnom čase.

Výber správneho základu pre váš typ pleti a tipy na liečbu slnečných škvŕn sú len niektoré z otázok, ktoré riešil Serrano. Vzhľadom na to, že jeden divák zomrel, Serrano tiež odhalil, ktoré víťazky BBB v súčasnosti nosia video, vrátane Becca Pressed Shimmering Skin Perfector ($ 38, sephora.com), ideálny produkt, s ktorým si môžete zahrať, ak ste sa snažili vyskúšať “Strobing” trend zdôrazňovania vašich tvárových funkcií po celom Instagram av mnohých príručkách krásy bloggerov.

SÚVISIACE: Get Excited-Naše 2016 najlepšie nákupy krásy sú tu!

Ak ste si nevyskúšali náš zoznam 2016 Best Beauty Buys zoznam farieb na pery, prípravky na starostlivosť o vlasy, kozmetické ošetrenie a ďalšie vyberané kvetinárskymi kaderníkmi v priemysle, umelcami make-upu a dermatológmi, uistite sa, že máte čas nájsť víťazné predmety najlepšie prispôsobené vy a vaša rutina. Vážne – sú tu víťazi vo viac ako 180 kategóriách! Medzitým stlačte tlačidlo “hrať”, aby ste zachytili živé vysielanie obľúbených produktov spoločnosti Serrano.

Buďte na pozore viac krásy Facebook Live vysielanie na V štýleJe veľmi krátka!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

65 − = 62

map