6 spôsobov, ako vytvoriť darčekovú kartu, sa cítiť osobnejšie

Darčekové karty sú skvelými darčekmi viacerými spôsobmi ako jeden. Je ľahké získať (a rozhodnúť sa) pre darčekov a dobre ocenené prijímačom, pretože im umožňujú ručne vybrať si vlastnú položku.

Existuje však nevýhoda: môžu sa cítiť neosobné alebo neoriginálne z tých istých dôvodov. Pokračujte v posúvaní šiestimi spôsobmi, ako vytvoriť darčekovú kartu jedinečnú.

osobné Gift Cards
Catherine Lane / Getty Images, masterzphotois / Getty Images

1. Vybrať kartu pre konkrétny obchod, o ktorom viete, že má rád.

Sú do pečiva? Dajte im peniaze na Sur La Table. Potrebujú nový kabát? Vyzdvihnite darcovú kartu pre spoločnosť Nordstrom. Množstvo, ktoré dáte, nemusí stačiť na hrniec značky Le Creuset alebo bundy s kanadou Goose, ale môžete pomôcť tým, že doň uvediete peniaze.

2. Predložte to v darčeku, ako malá peňaženka.

Nie je nič lepšie ako otvorenie daru, len aby sme zistili, že je tu iný darček.

 

3. Vyberte jedinečný spôsob, ako ju zabaliť.

Pinterest má veľa nápadov na to, ako prezentovať darčekovú kartu, odložiť ju do nádoby s cukrovinkami, aby sa stala stromom alebo vencom.

4. Vložte stránku s návrhmi, ktoré si myslíte, že budú milovať.

Pomôžte im pri rozhodovaní o tom, na čo použijú peniaze, vytlačením zoznamu vecí, o ktorých si myslíte, že by sa im páčili, a možno dokonca obsahujú informácie o tom, prečo. Zatiaľ čo pre nich nerobíte rozhodnutie (takže sa nemusia obávať návratov alebo výmen), pomôže im vzbudiť nad tým, čo môžu dať peniaze.

 

5. Dajte si darčekový kôš.

Zostavte darčekovú kartu spolu s niekoľkými darčekmi, ktoré s ňou idú. Ak ste si kúpili darčekovú kartu na filmy, pridajte nejaké popcorn a cukríky. Ak ste si vybrali kúpeľný darčekový certifikát, obalte ho maskou a niektorými útulnými papučami.

6. Napíšte upozornenie.

Dokonca aj keď nemáte čas alebo rozpočet na získanie niečoho iného ako karta, uistite sa, že prichádza so sladkou správou. Myšlienka naozaj je to, čo je dôležité.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

8 + = 9

map