7 Čo by ste mali vedieť o strašných veciach Star Natalia Dyer, aka Nancy Wheeler

[Upozornenie: Spoilers ahead!]

Ak ste už Netflix nepozastavili Cudzie veci série v celom rozsahu, navrhujeme, aby ste vynechali osem hodín, aby ste tak urobili. Vďaka odkazom na populárnu kultúru, nadprirodzenými príbehmi a roztomilým obsadením postavy malého mesta sa tajomstvo naplnená sci-fi show s Wininou Ryderovou ako mračna matka chýbajúceho 12-ročného chlapca v roku 1983 Indiana rýchlo usadila ako kultová klasika – a už teraz úzkostlivo očakávame svoju práve ohlásenú druhú sezónu. 

V seriáli Natalia Dyer hrá Nancy Wheeler, obľúbenú stredoškolskú dievčinu, ktorej pozornosť sa posúva z rozhovorov s roztomilými chlapcami, aby porazili ostatné bytosti, keď najprv zmizne aj jej najlepší priateľ Barb. Čiastočne obviňovať z toho, že necháva svoju besetu sama, keď je zaneprázdnená svojou novinkou, Nancy trpí vážnou vinu, keď sa chystá nájsť svojho priateľa. Čoskoro zistí, že celý jej život je obrátený hore nohami, keď zistí  Upside Down, alternatívny vesmír, v ktorom sa nachádza jedno veľmi groteskné monštrum, ktoré určite inšpiruje nočnú moru alebo dve.

SÚVISIACE: 6 dôvodov, prečo je potrebné zanechať pozor na Netflix Series Stranger Things

Zatiaľ čo sme dostali niekoľko kľúčových odpovedí na konci sezóny jedna, stále máme veľa otázok. Takže keď sa Dyer zastavil V štýleV sídle v New Yorku minulý týždeň, nemohli sme sa dočkať, kedy by sme sa jej pýtali všetkých vecí, Cudzie veci. Stlačte prehrávanie na vyššie uvedenom videu a zistite si sedem faktov, ktoré sme sa dozvedeli o Dyerovej osobe, vrátane toho, či verí v monštrá, jej myšlienky na osud Nancyho BFF Barb (Shannon Purser) a čo si myslí o najobľúbenejších fanúšikových teóriách, ktoré počula doteraz.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

83 + = 90

map