Adam Levine vyznamenáva svoju lásku k Behati Prinsloovi s obrovským tetovaním

Adam Levine a Behati Prinsloo nie sú žiadni cudzinci na to, aby si tetovanie ukázali svoju lásku navzájom. Robili to presne tak, že sa zhodovali s “vy ste tak cool” atrament, keď sa viazali na uzol v roku 2014. Napriek tomu, Maroon 5 frontman vzal veci do zárezu s jeho najnovšie napísaný výraz, ktorý dal jeho navždy-láska k jeho hlavné zmáčknutie na displeji.

Na čiernej a bielej fotografii sa modelka v momente zdieľala na Instagram utorok, Levine drží päste blízko k fotoaparátu a odhaľuje nové “True Love” body art, ktorý bol napustený cez jeho kĺby. “Najpravdivější,” prikývol Prinsloo.

 

Najpravdivější ….. �� @ milo.decruz @ bryanrandolph

Príspevok, ktorý zdieľa Behati Prinsloo Levine (@behatiprinsloo)

Levine urobil o krok o krok ďalej, keď prvýkrát debutoval s tatom na svojej stránke Instagram s fotografiou na jazyku (a NSFW), ktorá mu ukázala, že ho chytil prstom. “Stojí to za to …,” napísal.

SÚVISIACE: Pozrite si najkrajšie pár momentov Narodeniny dievčaťa Behati Prinsloo s Adamom Levineom

 

….stojí za to držať na … ���� @ milo.decruz a trvalé ilustrácie @ bryanrandolph

Príspevok, ktorý zdieľa Adam Levine (@adamlevine)

Pár, ktorý sa oženil v Cabo San Lucas a má jedno dieťa spolu, bude v júli osláviť svoje tretie výročie. Niečo nám hovorí, že to nebudú zvoniť bežným spôsobom.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

38 − 34 =

map