Ako obrys tváre v piatich jednoduchých krokoch

Zdá sa, že dýkajúce lícne kosti sa stali hlavným športovým dráhom pre dráhové koberce. Ale predtým, než začnete maľovať na kaliko-mačiatka pruhy, prečítajte si náš sprievodca “strategické sochárstvo” (ako to teraz nazývajú profesionáli), čo je trochu jemnejšie umenie a sledujte náš návod (Pozri vyššie) učiť sa základom.  

Nehovoríme o dramatickej zmene tvaru tváre. Váš cieľ, hovorí make-up artist Wendy Rowe, je “jemne vylepšiť vaše vlastnosti” prehlbovaním prirodzených tieňov a pridávaním zvýrazňovača, na ktorý by slnko zasiahlo. Tu je návod, ako si načrtnúť svoje zručnosti.

Vyskočte si svoj kôň

Umiestnite dotyk zvýrazňovača – alebo dokonca korektora, ktorý je dva alebo tri odtiene svetlejšie ako vaša pokožka – na vrchole oblúka cupid a na stred brady. Dobre premiešajte štetcom.

Vytvarujte svoju čeľusť

Pre definíciu vyskúšajte pruh zvýrazňovača z bradavky do ušného laloku s čiarou vášho kontúrneho odtieňa tesne pod ním. Zmiešajte štetkou alebo mierne navlhčenou špongiou.

SÚVISIACE: Tu je návod, ako by ste mali kontúrovat, aby ste zjemnili tvar tváre

Shine “Strobe” svetlo

Tento krok, niekedy označovaný ako “strobing”, znamená používanie zvýrazňovača, aby ste odrážali pozdĺž dĺžky nosa, kostí a horných lícnych kostí. Bonusové body pre zvýraznenie medzi obočím.

Cast Shadows

Sukujte vo tvárach, potom stíhajte nad a pozdĺž dutín, vytvárajú jemné pruhy, ktoré sa zužujú smerom k ušiam. Stín po línii vlasov, nad vonkajšími okrajmi obočia.

Zmiernenie pruhov

Zmiešajte v tieňovaných oblastiach kefkou alebo špongiou; začať v strede a rozptýliť von. Dokonca ani neuvažujte o zastavení, kým nezmizne každý riadok. VPL (viditeľné produktové rady) nikdy nie je v poriadku.

Ak chcete zobraziť túto plnú funkciu, zvoľte septembrové vydanie V štýle, k dispozícii v novinách v piatok a pre digitálne sťahovanie teraz.

SOUVISLOSTI: Udržujte pokoj a kontúra zapnutá: Najlepšie konturové súpravy pre každú úroveň zručností

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

60 + = 63

map