Ako robiť ploché železné vlny v 5 jednoduchých krokoch

Boj s vašim curlingu je oficiálne skončený. Existuje jednoduchší spôsob, ako vytvoriť voľné vlny, a to zahŕňa ploché železo.

Táto metóda štýlu odolná voči horľavosti funguje na všetkých typoch a dĺžkach vlasov. Čo robí to tak jednoduché, je to, že v podstate vytváraš vlnu tým, že kliknete na zápästie. (Áno vážne!)

SÚVISIACE: Ako urobiť pernaté obočie v 5 jednoduchých krokoch 

Obrátili sme sa na kozmetika celebrít Franka Rizzieriho o usmernenie o štýle (takmer) bez námahy s krok za krokom. Dva kľúče na zafarbenie vzhľadu: Vyberte si ploché žehličky so skosenými hranami, ako je Platinum Professional Styler ($ 249, nordstrom.com), pretože to nebude vytvárať záhyby a striedanie smeru, akým prechádzate na zápästie pri pohybe horúceho nástroja do každej časti vlasov, aby vlna vyzerala prirodzene. 

Akonáhle sú vlny nastavené, vezmite si trochu krovínového krému, ako je Oribe Curl Control Silkening Crème ($ 39, nordstrom.com), a upravte ho cez vlasy, aby ste oddelili vlny a pridajte pohyb. Tento krok prinesie štýlu, ktorú bezstarostnú atmosféru potiahnete. 

Hit hra na video vyššie pre všetky Rizzieri tipy na to, ako vytvoriť ploché železné vlny v piatich jednoduchých krokoch. 

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

24 + = 32

map