Ako urobiť Messy Copa v 5 jednoduchých krokoch

Pre tých ráno, keď “nemôžete ani” robiť svoje vlasy, je to vaše riešenie špinavý koni. Je to jednoduchý štýl, ktorý sa dá urobiť v piatich minútach s minimálnym úsilím. 

Jediný problém? V závislosti od toho, ako vytiahnete vlasy, updo môže vyzerať ako doslova posteľ. Preto sme sa obrátili na kaderníka celebrít Frankom Rizzieriho pre jeho tipy, ako napísať koni, ktorý je zámerne chaotický, ale stále leštený. 

SÚVISIACE S DÁRE: 8 Drogerie Suché šampóny, ktoré skutočne fungujú 

Ďalšou výhodou chaotického poníka je, že nie sú potrebné žiadne horúce nástroje (Áno, naozaj!). Jediné, čo potrebujete na to, aby ste si pozreli textúrovaný, druhý deň vlasy sú ruky, elastické vlasy a dva produkty: plechovka suchého šampónu, ako je Klorane Dry Shampoo s ovseným mliekom ($ 20; sephora.com). bit objemu a ľahký sprej na vlasy, ako je L’Oreal Parfém Elnett Satin Hold All Day objemový sprej na vlasy ($ 15; ulta.com) na kontrolu fliaš. 

Hit hore na vyššie uvedenom videu, aby ste zistili Rizzieriho päť jednoduchých krokov na to, aby ste robili chaotický poník. 

 

 

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

70 − = 60

map