Ako urobiť Negative-Space Eyeliner v 5 jednoduchých krokoch

Negatívny priestor nie je len trend manikúry. Môžete tiež zaujať minimalistický prístup, ktorý nie je viac, s vašou očné líniou. 

Premýšľajte o tom ako o “plávajúcej” vrstve: čiara je vytiahnutá nad alebo pod čiarou biča, alebo sú pridané strategické medzery. Okamžite robí stredné očné linky chladnejšie s minimálnym úsilím. 

SPOJENÉ: Najlepšie očné linky na očné lekárstvo testované a schválené našimi vydavateľmi 

Jediný problém s plávajúcou vložkou je to, že sa môže dobre, vznášať sa do očného viečka. Preto sme sa obrátili na umeleckú make-upovú umelecku Ana Marie Rizzieriovú pre jej tipy na to, ako udržať negatívny priestorový obklad roztavený do vášho záhybu spolu s tým, ako ho skutočne čerpať. 

Predtým, než Rizzieri dosiahol vašu voľnú vrstvu, hovorí, že je veľmi dôležité, aby ste pripravili viečko s priesvitným práškom, ako je Cover Fx Perfect Setting Powder ($ 35; Sephora.com), aby sa táto vložka nepohybovala. Ďalej si vezmite čiernu ceruzku, ako je Dior’s Crayon Eyeliner (30 dolárov, Sephora.com), aby ste sa vyrovnali s hornou líniou. Ponorte šikmú kefu v gélovej fólii, ako je Maybelline’s Eye Studio Trvalo dramatická očná linka ($ 7; Target.com), aby ste zvýraznili líniu, potom použite špičku Q namočenú v odstraňovači očných make-upov, aby ste vytvorili divotu. 

Docela jednoduché, nie? Hit hrať na vyššie uvedené video vidieť Rizzeri plný výukový program na trend negatívny priestor očné linky.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 65 = 74

map