Ako urobiť pernaté obočie v 5 jednoduchých krokoch

Pravdepodobne ste sa dozvedeli, aký je dôležitý tvar obočia, pokiaľ ide o zarámovanie tváre. Ak si zachováte ideálny tvar, ste raz za mesiac bežali k najbližšiemu špecialistovi na čelo, môžete zrušiť opakovanú schôdzku pre túto jednoduchú alternatívu na úpravu vlasov: pernaté čelo. 

Namiesto toho, aby ste sa sústredili na perfektný oblúk, pernatečné obočie pracuje s vašim aktuálnym tvarom a plnosťou, takže vaše obočie vyzerajú ako vaše – skôr lepšie. Táto metóda nezahŕňa pinzety, takže ak sa bojíte nadmerného ošúchaní, je to pre vás štýl. 

SÚVISIACE: Najlepšie ceruzky na obočie pre každý rozpočet 

Ak chcete presne zistiť, ako dosiahnuť vzhľad, obrátili sme sa na osobnostnú make-upovú umelecku Ana Marie Rizzieriovú. Kým môžete položiť pinzetu, budete potrebovať krémovú ceruzku na obočie ako Anastasia Beverly Hills Brow Wiz ($ 21; sephora.com), jasný gél na obočie, ako je Brow Gel zo Sephora Collection ($ 12; sephora.com) ako je Sigma Beauty E80 Brow & Lash kefa ($ 15; bloomingdales.com). 

Použite tužku v pohybe dozadu a dopredu, aby ste vyplnili akékoľvek riedke škvrny, potom sklopte obočie pomocou svojho druhého konca. Dokončite nastavením tvaru pomocou jasného gélu na čelo. Nie je to oveľa jednoduchšie, správne? 

Hrať hru na video vyššie pre všetky tipy Rizzieri o tom, ako vytvoriť pernaté, očistené čelo.  

 

 

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

65 − 56 =

map