Bella Hadid nosí túto cenovo výhodnú značku plavky trikrát tento týždeň

Plavky sú určite jedným z najprísnejších odevných predmetov na nákup. To je dôvod, prečo keď nájdeš jeden s dokonalým fit, držíš sa s ním. A presne to robí Bella Hadid. 20-ročný model našiel značku, ktorá vytvára štýlové a cenovo dostupné súčasti. Volá sa to FAE Swim a Hadid nemôže – ako by sa nezastavil nosiť svoje bikiny.

Videli sme jej hojdacie tri rôzne pohľady tri častejšie tento týždeň. Počas plavby loďou v Mykonose sa Hadid uvoľnil v práškovej modrej Maven top (89 dolárov, faeswim.com) a Zeila dno (95 dolárov, faeswim.com) s nepríjemnou džínsy príležitostne unbuttoned na vrchole.

bella Hadid Affordable Swimwear
bellahadid / Instagram

V utorok si udržala plavecký prehliadok s červenou páskou s farebnou blúzkou s bielemi tlačidlami (podobný obchod tu) a čiernymi pyskami. A vo štvrtok sa predstavila pre Instagram v Maven Top a Zeila Bottoms – tentoraz v khaki.

bella Hadid Affordable Swimwear
bellahadid / Instagram

Vidíme, prečo je Hadid posadnutý značkou. Spoločnosť FAE Swim robí plavky, ktoré sa zastavujú, v nadčasových silách a klasických farbách. Teraz musíme zistiť, ako môžeme dostať Hadidov úžasný fotograf zachytiť naše fotky bikín.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

34 − 26 =

map