Celine Dionova nová pieseň z krásy a zviera vás okouzlí

Pred viac ako dvadsiatimi rokmi zaznamenala Celine Dion pieseň, ktorá sa stala synonymom animovanej klasiky Disneyho, Kráska a zviera, a teraz je jej nová pieseň pre živú akciu soundtrack konečne tu. Zatiaľ čo John Legend a Ariana Grande dali novú chvíľu na svoju pôvodnú baladu pre nadchádzajúci film, Dion zaznamenal úplne novú stopu pre film “Ako sa stane posledný čas navždy”.

Spätné požiadanie o novú skladbu má pre speváka zvláštny význam. “Pamätám si pred dvadsiatimi rokmi, bol som tak mladý. Bola to prvá skúsenosť pre mňa spievať s Peabom Brysonom. Bol som tak zastrašený a ohromený. Bol to začiatok mojej kariéry. Mal som všetko, aby som sa naučil. Naučili ma toľko. Nikdy som si nemyslel, že o 26 rokov neskôr, od animovaného filmu po skutočné herectvo, že ma budú považovať za spievanie, “povedala V štýle na premiére filmu L.A..

Piesne sú nepochybne nádherné, ale Dion mal ďalšie myšlienky na nahrávanie. “Nebol som si istý, či je to správna vec,” povedala novinárom na premiére. “Pretože som ešte stále v láske s prvou bestie a prvou vzkriesenou a Angela Lansbury a prvou Belle. To pre mňa znamenalo toľko. “

Súdiac podľa krásnej balady, ktorú vytvorila, Dion rozhodne urobil správnu voľbu. Počúvajte okouzlující pieseň na vrchole a stiahnite si alebo si objednajte plný soundtrack tu.

SÚVISIACE: Prečo Celine Dion dostal Kráska a zviera Premiéra L.A.

krása a zviera hity divadiel 17. marca.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

19 + = 20

map