Chytanie sa s vitamínom C, Patron Saint of Graduation

Ak ste absolvovali strednú školu, navštívili ste absolvovanie štúdia alebo dokonca ste dokončili názov “Graduation”, je pravdepodobné, že ste oboznámení s pieseňou rovnakého mena vitamínu C. Ak je “Všetko, čo chcem na Vianoce” od Mariah Carey, je tento hit v roku 2000 synonymom pre sezónnu čiapku a šaty, ktoré sa pravidelne hrajú na hlavných udalostiach, zoznamy playlistov a častejšie na skutočných promóciách.

Jeho dedičstvo žije ako jedna pieseň, ktorá presne zhŕňa každý pocit, ktorý sme mali niekedy o skúsenosti z vysokej školy, a zatiaľ čo samotný vitamín C, aká Colleen Fitzpatrick (ktorý je v súčasnosti viceprezidentom hudby v Nickelodeone), nepredpokladal skladby, mala nádej, že narazila na niečo zvláštneho.

“Určite som nečakal, že bude trvať tak dlho,” povedal Fitzpatrick V štýle prostredníctvom telefónu. “Myslím, že keď píšete pesničku, vždy máte nádej, že to pre ľudí znamená rovnako ako pre vás, ale nikdy nie je daná.” Vysvetlila, že sa aj pred konečným nahrávaním ocitla pod kúzlom piesne. “Spomínam si, že som počúvala späť demo tejto konkrétnej skladby v utorok okolo 1 hodiny ráno a mám naozaj emocionálnu povesť,” povedal Fitzpatrick. “Mám pocit, že som si myslel, že som asi predtým, a povedal som svojmu spoluautorovi:” Wow, toto je jedna zvláštna pieseň. ” Práve vtedy sme cítili silu piesne medzi sebou. “

Prehrávanie skladby teraz, 17 rokov po jej prvom vydaní, táto energia stále rezonuje. Keď sa zbor zvrtol, cítil som sa ohromený svojimi vlastnými spomienkami na strednú školu – a najmä v meta momente si spomínam, že takmer plačím po tom, ako som počul túto pieseň na mojej absolvovaní (alebo na promócie, nemôžem si úplne pamätať, ale ja bol určite v mojej čiapke a šaty). 

SOUVISLOSTI: Fun a štýlové darčeky na absolvovanie pod 50 dolárov

Keď som odovzdal túto pamäť Fitzpatrickovi, povedala mi, že to presne to, prečo ide. “Viete, čo je vtipné? Nikde v piesni som vlastne povedal absolvovanie.To bolo nazvané” Friends Forever “, pretože to pochádza z miesta len o priateľstvo a vyvíjajúce sa povaha svojich priateľov v priebehu času,” povedala. “Je to spôsob, akým sa dvere zatvárajú a dvere sa otvárajú – vidíte ich na obdobie skutočne intenzívneho priateľstva, potom boom! Svet sa obracia obrátene a vy ste na ďalšiu fázu svojho života.”

Spýtal som sa Fitzpatricka, čo si myslí, že je skutočným dôvodom pre zostávajúcu silu pieseň: “Je to pravdepodobne preto, že v živote mnohých ľudí sa táto skúsenosť vyskytuje prvýkrát,” povedala. “Naozaj veľký prechod v živote je, keď opustíte vysokú školu a idete do veľkého neznáma. Pre mňa to bol naj emotívnejší prechod a odráža a vytvára pódium pre budúcnosť človeka.”

Zatiaľ čo jej maturita bola predvídateľne emotívna – “Bol som rád,” Ach, môj bože, čo sa deje? “Môj život sa mení a nikdy sa nevráti k tomu, čo to bolo!” – Fitzpatrick povedal, že nemôže čakať, ďalšia kapitola jej života, ktorá, ironicky, ju v konečnom dôsledku priviedla k tomu, aby sa stala patronom absolventov všade.

SÚVISIACE: Šaty nosiť na absolvovanie, ktoré nie sú vaše

“Čo je smiešne o dedičstve tejto piesne, keď som absolvoval strednú školu, nevedel som, kde by bol môj život viedol. Bol som stále veľmi výkonný, ale vedel som, že to nechcem robiť navždy ,” ona povedala. “Chcel by som si povedať, nestrácajte čas znepokojujúcimi, namiesto toho, koľko rizík máte, a veľa zábavy.” Je to tá istá rada, ktorú dala dnes, rovnako ako seniori, ktorí sa usadili na absolventku, ale s jedným dodatkom: “Takisto by som povedal, snažte sa o nemožné. Je to skutočné klišé, ale myslím, že je to niečo. Toľko ľudí chce robiť veci, ktoré sa tak bojí robiť, keď absolvujú, ale je to vaša príležitosť, aby ste ich robili. Dvere sa otvárajú, tak prejdite a choďte na to. “

Žena svojho slova, Fitzpatrick je stále v kontakte s niektorými z jej vysokých škôl a vysokoškolských priateľov dnes, a kaderníctvo, ktorý vytvoril, že ikonický flip pre “Graduation” video-kto, zábavná skutočnosť, tiež sa stane byť pomenovaný Colleen-je stále jej kaderníctvo dodnes. Priatelia navždy, naozaj.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

39 − = 29

map