Cindy Crawfordova najhoršia katastrofa z obočia spôsobí, že vaša čeľusť padne

Cindy Crawfordová vyzerá, akoby odolala 90-temu túžbe pohnúť jej plné obočie – toľko z nás bohužiaľ nešlo. A úprimne, máte pravdu. ona urobil odolávať nutkanie! Ale to neznamená, že je neúčinná veľkými katastrofami na obočie. Supermodelka a zakladateľka anti-aging linky starostlivosti o pleť Smyslná krása nám dala loptičku na svoju najväčšiu krásu nešťastia, čo sa práve stalo s jej krásnym podpisom. Áno, tie obočie. 

Cesta predtým, ako to urobili Kendall Jenner a Gigi Hadid, bola Cindy na fotografickom výstrele, kde jej obočie biele. Potom, čo boli farbené, jej make-up artist Kevyn Aucoin zakryl ich make-upom, takže si momentálne nevšimla, ako môže bielenie vašich obočia skutočne zmeniť spôsob, akým tvár vyzerá. Až neskôr Cindy uvedomila a mala moment– všetci sa s nami mohli vzťahovať. 

SÚVISIACE: Najlepšia rutina pokožky pre váš vek, podľa Kim Kardashian West

Naše sedenie s Cindy prinieslo aj úžasnú radu starostlivosti o pleť. Jej tajomstvom k starnutiu elegantne? “Úprimne povedané, myslím, že najdôležitejšia vec, ktorá sa týka starnutia s pôžitkom, je zapojenie sa, aktívne vo svojom živote, šťastie alebo práca, ktorú milujete alebo socializujete spôsobom, ktorý milujete.” Myslím, ako sa cítite … to skutočne ukazuje na tvári, ako ste starší. “

Pozrite sa na klip vyššie a viac o Crawfordovej každodennej rutine, tajomstvách krásy a podobne.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

7 + 1 =

map