Dekódovanie jazyka tela Melany Trumpovej pred a po Stormy Daniels

Keď príde na vzťahovú drámu, Bílý dom ju slúži horúco.

Máme láskavé trojuholníky, podvádzanie škandálov, podvádzanie škandálov a obtiažne odplaty, ktoré vedú k útokom FBI. Ale napriek tomu, že sa cíti ako každý deň prináša nový, šťavnatý kúsok #hotgossu na stôl (čítaj: Twitter), vieme prekvapujúco málo o najviditeľnejšom vzťahu všetkých – to je ten medzi Melania a Donald.

SÚVISIACE: Tu je dôvod, prečo Melania Trump vždy predstavuje s ústa otvorená

Užívatelia sociálnych médií vyjadrili empatii pre prvú dámu v dôsledku škandálu Stormy Daniels, ktorý sa v januári zlomil. Samotná Melania sa však nezaoberala spôsobmi, akými jej ovplyvnila jej údajná aféra s dospelou filmovou herečkou (ktorá sa údajne uskutočnila hneď po tom, čo Melania porodila svojho syna Barona).

Pri absencii konkrétneho rozprávania sme sa rozhodli konzultovať s Patti Woodovou, autorkou Snap: maximálne využitie prvých zobrazení, jazyk tela a charizma, aby zistila, či jazyky tela Melanie zradili nejaké stopy o jej pocitoch voči prezidentovi – pred a po skandále. 

Koniec koncov, povesť má veci medzi prvým párom boli vždy skalnaté, a to je dlho spekuloval, že nemajú spoločnú spálňu. Ale predtým, ako sa dostaneme do úvahy, prečítajte si, čo Wood má povedať o emóciách – alebo ich nedostatku – Melania nám signalizuje, keď je so svojím manželom. 

US-Vianoce-Trump
JIM WATSON / Getty Images

Dátum / časový rozvrh: 30. novembra 2017, o niečo viac ako mesiac pred tým, ako sa škandál zlomil.

Situácia: Každoročný ceremoniál osvetlenia vianočného stromu vo Washingtone D.C. 

Čo hovorí Wood: Melania nechce byť tam, ale Trump nezáleží.

“Ak sa pozriete na jeho sponu, on sa chytil – tlak spôsobuje vrásky na koži, to je chytiť,” vysvetlil Wood. “To neznamená, že láskyplné a milujúce páry sa tak nechytia,” povedala ďalej, “ale je to iná ako ruka držiaca.” Vidíte, že drží ruku, než aby sa do nej uvoľnila.

Wood ďalej vysvetľuje, že kombinácia napätia v horných prstoch (“sú tuhé, nie zaoblené”) spolu s jej “kyslou” výrazom tváre hovorí: “Nechcem to robiť.”  

Poukazuje tiež na skutočnosť, že Trump prekročil “neviditeľnú stredovú čiaru” medzi pármi. Wood uvádza, že robí oveľa väčšie úsilie ako Melania tým, že roztiahne ruku cez svoje telo. Zvyčajne dodáva, pár na slávnosti bude mať neviditeľnú stredovú čiaru, čo naznačuje, že sú rovnako radostní. 

Vychádzajúc z predchádzajúcej analýzy prvého páru, Wood tvrdí, že táto rovnosť bola charakteristickým znakom ich vlastného vzťahu. Ale už nie.

Melania Trump Donald Trump Welcome Japanese PM - Lead
MANDEL NGAN / Getty Images

Dátum / časový rozvrh: 17. apríla 2018, tri mesiace po zlomení škandálu Stormy Daniels.

Situácia: Predseda a prvá dáma boli videní chodiť spoločne v Palm Beach, Florida pred príchodom japonského premiéra. Pred touto fotografiou ostala prvá dáma pomerne mimo dosahu, zatiaľ čo škandál Danielsa zasiahol fanúšikov.

Čo hovorí Wood: Optika je dobrá.

“Existujú veci, ktoré sa zdajú skvelé [o svojom jazyku tela],” hovorí. “Mám rád, že drží ruku hore, páči sa mi to, že držia ruky v dobe, sú skoro v kroku – to sú opačné nohy, rád by som, aby to bol ten istý krok, aby sa zhodovali a zrkadlenie – ale to sa mi páči, že sa usmieva. “

Všimla si však, že jej úsmev je “opravený”.

“Želám si, aby sa jej úsmev nestretol na tvári,” hovorí Wood. “Nie je to mäkké, teraz viem, že po porovnaní jej úsmevov a jej správania a uvoľnenej pozície s inými ľuďmi je to rozdiel.” Ona pokračuje, aj keď existuje niekoľko znakov, ktoré by normálne čítali ako pozitívne (“Mám rád, že má aspoň to, že predlaktie a ruka sa rozšírila smerom k nemu, a mám rád, že jej ramená sú trochu uvoľnenejšie ako normálne”), iskra zvyčajne svedkami v pároch chýba. “Nemám pocit, že by som bol taký teplý, ako by som to chcel, ale je to držadlo a usmieva sa, takže je to zaujímavé.”

TopShot-US-FRANCÚZSKO-politika-diplomacie
JIM WATSON / Getty Images

Dátum / časový rozvrh: 24. apríla 2018, týždeň predtým, než Rudy Guiliani potvrdil, že Trump vrátil svojmu právnikovi Michaelovi Cohenovi za svoju hluchú platbu Stormy Danielsovej.

Situácia: Donald a Melania privítajú francúzskeho prezidenta v Bielom dome.

Čo hovorí Wood: Melania vyzerá ako mŕtvola.

“Ak sa pozriete na tento obrázok, môžete ju dať do rakvy – čo som nikdy nepovedal o žiadnom jazyku tela, ktorý som čítal predtým,” poznamenáva Wood. “Aj jej oči sú zatvorené.”

Ona pokračuje: “Spôsob, akým sú jej ruky na jej boku, rezignácia na tvári, je to ako:” Necítim nič, nebudem cítiť nič. “” Biely biely Michael Kors pozrie, čo vďaka tomu prinieslo vlny v médiách to klobúk, je tiež na vedomie nášho odborníka na jazyk tela. “Má okolo seba veľký opasok a klobúk okolo ňadra, a to je farba bezúhonnosti, nevinnosti.”

VIDEO: Pozri Melania Trumpov posledný nešťastný ručný moment 

A potom došlo k pokusu o ruku … “[Donald] urobil pokus ako malé dieťa – bolo to niekoľko pokusov, aby ju dostali, aby mu odpovedala bez toho, aby musel vynaložiť obrovské úsilie,” hovorí, “a to mi dáva vedieť, že rituál je taký, že robí trochu pokusu a ona sa dáva dovnútra. Tentokrát jeho úsilie bolo tak malé, tak malé, ako keby nechcel, aby to niekto vedel že to robí, že sa snažil. “

“Vidíte jeho výrazom tváre, že neočakáva, že mu to prinesie potešenie, vie, že niečo je zlé,” pokračuje a odkazuje na svoje strhujúce pery. “Celá hlava a telo sú obrátené smerom dopredu, nie je žiadny šikmý pohyb ani hlava. Nie je žiadny náznak toho, že sa s ňou pripája na ľubovoľnú časť tela mimo malého prsta.”

súbor: Trump And Macon: A Game Of One-Upmanship
Bloomberg / Getty Images

Dátum / časová os: 25. apríla 2018, deň nasledujúci po debakle rukavice, ktorý bol v médiách roztrúsený.

Situácia: Fotografovanie s francúzskym prezidentom a francúzskou prvou pani Emmanuelovou a Brigitte Macronovou pred prvou štátnou večerou.

Čo hovorí Wood: Melania vyjadruje “mierny strach”. 

“Ak sa pozriete na Melanie a Trump, jeho tvár má takú grimasu hnevu,” hovorí Wood. “Ak by bol tvojím otcom, myslel by si, že” teraz mám naozaj veľké problémy “a to nie je to, čo chcete vidieť v situácii, keď stojíte vedľa vášho partnera.”

Pokiaľ ide o Melania, Wood poznamenáva, že viditeľné biele oči naznačujú “mierny strach”.

“Ak sa pozriete priamo do očí, môžete vidieť biely, aj trochu hnevu, ale strach je väčší Ak sa pozriete na ústa, môžete vidieť trochu o tom, ako sa to deje v otvorenom, a hovorí, že nevie, čo sa bude diať ďalej. “

Nepohodlie je obzvlášť výraznejšie v porovnaní s jazykom tela francúzskeho prezidenta Emmanuela Macrona a jeho manželky Brigitte Macronovej. “Čo je zaujímavé pre Brigitte, môžete vidieť, že obsahuje smiech, úsmev,” hovorí Wood. “Oči majú v nich šťastie, aj keď sú jej pery uzavreté, sú zdvihnuté a drží sa v úsmeve.”

Rovnako ako Trump, Emmanuelov výraz je “veľmi vážny”, ale jeho držadlo označuje teplo. “Vidíte rozdiel v tom, ako blízko ich predlaktia sú, ako sa držia navzájom, to je veľmi iné, robia to naozaj pekné dlho krásne V a potom držia za ruky na jeho spodnej strane.To je láska.Môžete povedať, znovu sa pozeráš na to, že sú pár. “

prezident Trump Hosts Celebration Of Military Mothers And Spouses In The East Room Of White House
Mark Wilson / Getty Images

Dátum / časový rozvrh: 9. mája 2018, niekoľko dní po zjavení Giulianiho, v ktorom sa zistilo, že Trump vedel o škandále Stormy Daniels. Spomalenie zahŕňalo intenzívnu kontrolu médií vzťahu prvého páru. 

Situácia: Akcia Biely dom na oslavu vojenských matiek a manželov.

Čo hovorí Wood: Je napäté.

“Prsty sú priamy a pevný, nie uvoľnené,” hovorí Wood. “Nie sú zaoblené, nie je to záchytný pohyb.” Obidve ruky Melanie, tlačené rovno na predlaktie prezidenta a späť, naznačujú neurčitosť, dodáva. Nedostatok zaoblených prstov je dôkazom stresového, skôr než milujúceho objatia. “Palec spočíva skôr než nabodnutý, je to veľmi neprirodzené, vidíte, ako je to ploché, to je takmer odpudzujúci pohyb.”

Náš záver: Sú trochu nepríjemné – ale boli to tak dlho pred škandálom Stormy Daniels. 

Vzhľadom na to, že ich predskandalizovaný reč tela nemusia nutne zobrazovať milujúci a šťastný vzťah, nebolo by možné presvedčivo konštatovať, že škandál drasticky zmenil vzťahy Melanie a Trumpovej. Čo však hovorí, je, že prechádzajú skrze pohyby na zlepšenie optiky – ale malé dary (napäté ruky, neohranené prsty) zrazujú nepohodlie.

Nevieme, či sa niekedy objaví zdroj nepohodlia, ale vieme, že by sme túto drámu sledovali, aj keď to bolo fiktívne. Životnosť stránok.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

14 + = 20

map