Demi Lovato farbivá vlasy tmavohnedé na leto

Demi Lovato sa v priebehu rokov flirtovala s množstvom farieb a štýlov vlasov, od blondínok s tupými ranami až po oholenú hlavu. Ako neskoro, celeb zostal pravdivý svojim brunetovým koreňom experimentovaním s ľahkými a tmavo hnedými odtieňmi spolu s jej dĺžkou.

V poslednej dobe Lovato uviazol s takmer čiernym brunetovým odtieňom, ktorý mal jemné bronzové ombre, ktoré prechádzali jej prameňmi od strednej až po koniec, ale rozhodla sa zmeniť veci na teplé počasie tejto sezóny. V utorok večer Lovato stylista @ AlchemistAmber, ktorý pracuje na populárnom 901 Salone L.A., debutoval o novú farbu vlasov a rozšírenia hviezdy na Instagram.

Ak by jej farba mala meno … bolo by to F @ $ k Yah Chocolate! Farba | Vystrihnúť rozšírenia o # alchemistamber # ninezeroone # 901girl #demilovato

Príspevok, ktorý zdieľal AlchemistAmber (@ambahhh) 19. júna 2017 v 3:08 hod. PDT

 

Hnedý tón čokolády hnedý? Zvážte to v lete v pohode. Môže to byť jemná zmena, ale nový odtieň je čerstvý, teplejší a podľa farby hviezdy nazvanej “F @ $ k Yah Chocolate!”

SÚVISIACE S DANIEM: Demi Lovato to všetko rozstrihne

VIDEO: Kreatívna transformácia Demi Lovato

Je možné, že status quo bude pre letnú sezónu ľahší, ale bohatá, hlbšia farba vlasov Lovata je dôkazom toho, že proti trendom sa môže výrazne vyplatiť.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

66 − 60 =

map