Dievča bez práce nám oznamuje, ako žije z hviezdy Instagram

Claudia Oshry, aka “Dievča bez práce”, je jedným z najobľúbenejších meme kurátorov internetu. Ale jej pieseň je úplne naopak jej realita: Priťahuje sa k jej 2,8 miliónom Instagram nasledovníkov, udržiavanie aktívnej prítomnosti Snapchat a spoločné hosťovanie populárnej rannej show sú všetko súčasťou jej každodenných úloh.

Takže, ako “dievča bez zamestnania” premenilo sociálne médiá na podnikanie na plný úväzok? Nestalo sa to cez noc. “Povedal by som, že prvé dva roky boli naozaj prínosom pri vytváraní dobrého základu. Neboli robiť žiadne peniaze, bolo to v podstate koníček, “hovorí Oshry. “Asi tretí rok je, keď som si začal uvedomovať, že to bola obchodná príležitosť, skôr ako koníček. Prvá značka, ktorá sa dostala, bola Burger King. Zaplatili mi 1 000 dolárov a ja som sa dostala do mojich jadier. “

V týchto dňoch pre Claudiu, $ 1 000 za sponzorovaný príspevok je na nízkej úrovni. Spolupracovala so značkami ako Diet Coke a Captain Morgan, ale neuvedie presné čísla, ktoré robí. “Na Instagram môžete určite spraviť čestný život,” hovorí. “Len som sa učila, keď ide a vytvára, v podstate tvorím vlastné pravidlá, čo je super zábava.”

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 61 = 64

map