Ewan McGregor vysvetľuje jeho hviezdne vojny: Force Awakens Cameo

Možno ste si to počas prvého prezerania neuvedomili, ale v skutočnosti je Ewan McGregor Star Wars: Force Awakens. Aspoň aspoň jeho hlas. Herec, ktorý hral v Obi-Wan Kenobi Hviezdne vojny prequels, zaznamenal jednu novú líniu pre najnovší film, vysvetlil Jimmy Kimmel Live! štvrtok.

“Čakal som, kým príde aspoň dva roky, stratili môjho agenta číslo?” povedal hostiteľovi Jimmymu Kimmelovi. Ale J.J. Abrams, riaditeľ spoločnosti Sila sa prebúdza, nakoniec zavolal a požiadal ho, aby zaznamenal riadok. “Vstúpil som a pred niekým som sa s ňou stretol a bol som veľmi ohromený.”

SÚVISIACE: Pozri 10 Daisyho Ridleyho Hlava-Turning vyzerá pri propagácii Star Wars: Force Awakens

Zaujímavým krokom sa filmoví hráči rozhodli spojiť svoj hlas s neskorým Alecom Guinnessom, ktorý v pôvodnom štýle hrával starší Obi-Wan Kenobi Hviezdne vojny trilógie. “Linka je” Rey, toto sú vaše prvé kroky, “povedal McGregor. “Dostali Aleka Guinnessa robiť” Reyho “- čo je mimoriadne, pretože už nie je nažive, je úžasné, čo môžu robiť v týchto dňoch.”

“Dostali sa k nemu ako Obi-Wan Kenobi, ktorý povedal” bojí sa “a potom vystrihli” a “a” d “tak, aby dostali to” rey “a potom som povedal:” Toto sú vaše prvé kroky. ” ” Úžasný.

SÚVISIACE: 7 Čo by ste mali vedieť Hviezdne vojny Nováčik Daisy Ridley

Pozerajte sa na McGregora Star Wars: Force Awakens príbeh vo videu na vrchole.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 1

map