Gigi Hadidova priateľka: Časová osa jej minulých románov

Keď Gigi Hadid miluje, miluje hlboko a nie je plachá, keď nechá fanúšikov na svojich vzťahoch na grame. Taký bol prípad počas jej vzťahu so Zaynom Malikom, ktorý duo oznámil, že utorok oficiálne skončí po dvoch rokoch datovania.

Správy poslali fanúšikov do tizzy po oboch vyhláseniach po rozdelení. “Gigi a ja sme mali neuveriteľne zmysluplný, milujúci a zábavný vzťah a mám pre Gigi veľké množstvo úcty a adorácie ako ženu a priateľa,” uviedol v utorok. “Má taká neuveriteľná duša Som vďačný všetkým našim fanúšikom za rešpektovanie tohto zložitého rozhodnutia a nášho súkromia v tejto dobe Želáme si, aby táto správa mohla od nás pochádzať Najprv nás milujeme xZ”

Hadid čoskoro poslal svoje vlastné právo po tom.

Gigi Hadid
Robert Kamau / GC Obrázky

“Rozdeľovacie vyhlásenia sa často zdajú neosobné, pretože naozaj neexistuje spôsob, ako dať do slov, čo dvaja ľudia skúsia spoločne počas niekoľkých rokov .. nielen vo vzťahu, ale aj v živote vo všeobecnosti Som vždy vďačný za lásku, a životné poučenie, ktoré spoločne zdieľali Z, “napísala. “Ja chcem pre neho len to najlepšie a bude mu naďalej podporovať ako kamaráta, ktorého mám obrovský rešpekt a lásku.” Pokiaľ ide o budúcnosť, čokoľvek chce byť, bude vždycky.

SÚVISIACE: Počkajte, nie Zayn Malik Dostaňte oči Gigiho Hadida na tetovanie pred jeho rozpadom?

Samozrejme, ešte predtým, ako predtým mala román s Malikom, Hadid mal iné lásky. Pozrite sa na minulosť beaus modelu.

Cody Simpson: okolo roku 2013 do roku 2015

Gigi Hadid Dating - Slide 1
Dave Lee / GC Obrázky

Hadid a austrálska popová hviezda ukončili svoj vzťah v máji 2015 po tom, čo sa datovali asi dva roky. Duo sa často zdvihol na Instagram spolu a na červených kobercoch, kukurice v ich snaps. Povedal Simpson Dujour že ich rozdelenie bolo priateľské. “Milujem svoju bývalú priateľku, vždy sa to stalo, bolo to priateľské a vzájomné rozhodnutie a my stále hovoríme každú chvíľu, ale veľmi propagovaná vec mi spôsobila nepríjemnosť,” povedal. všetci títo paparazzi a podobne … hneď ako sme sa rozdelili, som si uvedomil, že som sa odvrátil od toho, kto som bol ako celá osoba. Chcem to držať na nízkej úrovni a zamerať sa na svoju hudbu. “

Nepotvrdené – Lewis Hamilton: 2015

Gigi Hadid Dating - Slide 2
Gisela Schober / WireImage

Keď sa Hadid objavil pri Grand Prix v Monaku s Hamiltonom a on bol chytený s pažou okolo pasu, začali sa povesti, že tieto dva boli položkou. Ona tiež sedela s ním na slávnosti Cinema Against AIDS pre amfAR (vyššie) a zverejnil s ním Instagram snap. Napísala v titulku: “Milujeme ťa @ lewishamilton, každý vie, že si šampión.”

Joe Jonas: 2015

Gigi Hadid Dating - Slide 3
ESBP / Star Max / Getty Images

Bola to krátka romantika, ale stalo sa to. Späť v roku 2015, duo datovalo asi päť mesiacov predtým, než ho zavolali, skončí v novembri toho roka. Počas ich vzťahu, Cara Delevingne im dal prezývka G.I. Joe, dokonca aj vysielanie Instagram snap Hadid a Jonas s titulkom “Predstavujeme GI Joe.” Hadid pokračoval hravo objatie moniker, keď vyštudovala v L.A. s ním na sebe biely tričko s nápisom “G.I.”

��❤️��❤️��❤️��❤️�� zavedenie G.I. JOE �������� @ joejonas @ gigihadid #GIJOE

Príspevok, ktorý zdieľa Cara Delevingne (@caradelevingne)

Zayn Malik: 2015 až 2018

Gigi Hadid Dating - Slide 4
Stephane Cardinale / Corbis / Getty Images

Nie je to dlho potom, čo Jonas a Hadid ukončili svoj vzťah, model začal datovať s Malikom, ktorý potvrdil v decembri cez Instagram. Nebojali sa o tom, že sa s ich vzťahom zverejnia (pamätajte si ich debut na červenom koberci v roku 2016?), Ale bez bojov. Po siedmich mesiacoch datovania sa údajne rozpadli – ale rýchlo sa vrátili späť. Odtiaľ sa stali červenými koberecmi obľúbenými a dokonca sa hovorili o tom, že sa zapájajú.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

53 + = 62

map