Halle Berry získala trofej “najlepšej mamy” z jej 9-ročnej hviezdy

Čo sa týka materstva, Halle Berry je divoký a ochranný bojovník.

Je to jedna z lídrov v Hollywoode, ktorá tlačila na paparazzov, aby prestali obťažovať celebrity deti na fotografie. A teraz hraje rovnako divokú matku v novom filme uniesť.

Akadémia, ktorá získala ocenenie Oscara, sa v pondelok večer zúčastnila premiéry svojho nového filmu v Hollywoode, spolu s jej rozkošnou hviezdou Sage Correou. Pri zobrazovaní svojho syna na veľkej obrazovke sa 9-ročná herečka blížila k Berry, ktorej dcéra IRL je vo veku podobná. (Je to mama na Nahlu, 9 a Maceo, 3.)

TK
Jason LaVeris / FilmMagic

“S mojím talentovaným spolupracovníkom @officialsagecorrea,” je to, ako sa jej minulý týždeň na plátne Instagrama označila fotografiou jej a Correa. “Povolenie matky a dieťaťa je príliš reálne pre #KidnapMovie.”

S mojím talentovaným spolupracovníkom @officialsagecorrea. Pojem matka a dieťa je príliš reálny pre #KidnapMovie. V divadlách 4. augusta!

Príspevok zdieľaný Halle Berry (@halleberry)

Ako sladké prekvapenie mladá hviezda ocenila Berryho s malou Oscarovou trofejou označenou za najlepšiu matku na premiére:

Halle Berry Kidnapped Premiere
David Livingston / Getty

Dávať ocenenie @halleberry za najlepšiu mámu na premiére #kidnapmovie v noci. Fotografia @jenlowryphoto #dontmesswithmom #theymessedwiththewrongmother @kidnapmovie @nbeginningsent @ e2wcollective

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Sage Correa �� (@officialsagecorrea)

A vždy vieme, že ho Berry prinesie na červený koberec, pokiaľ ide o módu a krásu. Dlhé, elegantné pramene s kruhovými prízvukmi boli na programe, keď sa objavili na jej vlasoch, zatiaľ čo karoséria minisukne, vánočný biely zábal a kovové opaskové sandále dokončili svoj súbor.

TK
Jason LaVeris / FilmMagic

SÚVISIACE: Halle Berry sa nahne na Instagram, aby vyjadrila svoju strach

úlovok uniesť v divadlách 4. augusta.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

14 − 12 =

map