Hra trónov Bad Boy Nikolaj Coster-Waldau je v skutočnosti skutočne pekná v reálnom živote

Každý miluje zlého chlapca.

Tento zlý chlapec sa ukázal byť vražedný, márny a má — ehm — strašidelný vzťah so svojou sestrou, ale stále sme bezmocne zvrhli Hra o tróny“Jamie Lannister, ktorý hrajú neúprosne Nikolaj Coster-Waldau, miluje našu obrazovku.

So svojou vyčnievajúcou čeľusťou, hlúposím úsmevom a pľuzgiermi prichádzame tu – dieťa pohľad, nie je prekvapením, že dánsky herec – ktorý sa vracia na štvrtú sezónu seriálu na HBO 6. apríla – robí dievčatá ‘srdce rýchlejšie. (Počkajte, kým ho nepočujete o jeho manželke.) V uplynulom období strávil veľa času obrazovky pokrytého bahnom, krvou alebo oboma, ale zistili sme, že Coster-Waldau čistí pekne (veľmi pekne), keď sa venoval Prade, Comme des Garçons a Armani pre nášho apríla 2014 Man of Style. Napriek tomu priznáva, že je v každodennom živote uvoľnený.

citoval

“Chytím košele z hromady tričiek.” -Nikolaj Coster-Waldau v ľahkom štýle

Tweet Toto!

“Oh, prosím, nezlobte sa, keď zistíte, že nemám prvú stopu o móde!” Hovorí Coster-Waldau V štýleSara Vilkomerson v našom aprílovom čísle, ktorý je teraz k dispozícii na novinových stánkoch a na digitálne sťahovanie. “Chytím košele z hromady tričiek.”

No a čo robí on o tom vedel? Pre začiatok rodinný človek vie, že láska na prvý pohľad existuje. “Myslím, že to trvalo dlhšie,” hovorí o svojej manželke už 15 rokov herečka Nukaaka Coster-Waldau. “Mal som ju dole, bol som v láske len blázon.” A spolu, duo vie, ako rozčarovať svoje dve dcéry vo veku 10 a 13 rokov. “Keď ich priatelia skončia, začneme tancovať,” hovorí. “Nie je potrebná žiadna hudba. Naozaj ich trápi. “

On tiež vie, že od štvrtej sezóny nemôže odhaliť žiadne vzácne pozemky Hra o tróny. Ani jeden malý spojler. “Oni by zabiť ja, “sľubuje. No, toto by sme nechceli!

Navštívte sadu našej fotografickej scény s nádychom Nikolaj Coster-Waldau, ktorý je teplejší ako drak, a pozrite sa na našu videozáznam v zákulisí.

– Správa od Sary Vilkomersonovej

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 20 = 28

map