Jenna Dewan Tatum je kanálom posh spice so svojimi novými vlasmi

Šikmý bob je späť, ale dať úver, kde je splatný úver. Posh Spice vyhodil, že účes do popularity späť, keď ste nemohli dostať “Wannabe” z hlavy. Teraz ešte jedna celebrita prijala vzhľad a nasmeruje jednu z vašich obľúbených popových princípov z 90. rokov. Platenie návštevy celebrity vlasy whisperer Jen Atkin, Jenna Dewan Tatum vyrazil jej flippy lob pre oveľa kratšie strih. 

Hlavné snip ✂️ pre moju dievčinu @ jennadewan ��✨ Ja som rozrábala Jennu už asi 7 rokov a zakaždým, keď sa stretneme, je to veľký ���� fest, keď ju nútim, aby si vzal naše neslávne “za oknom” výstrel. �� Milujte túto dievča. Kto iný sa cíti krátke vlasy na jeseň?

Príspevok zdieľaný celebritným kaderníkom (@ jenatkinhair)

Atkin priniesla herečke “hlavný strih” tým, že vytvorila gradientovú bobu s dlhšími vrstvami okolo tváre. Účastníčka celebrít zdieľa dva zábery Tatumovho nového vzhľadu na Instagrame a dáva nám pohľad na to, ako sa rez zmení z každého uhla. Tiež sa vyjadrila, že už sedem rokov rozoberá vlasy herečky. 

VIDEO: Crazy náklady na život krásy

SÚVISIACE: Emma Stone len odhalil jej najkratší účes

Atkin odhalila, že má pocit, že na jeseň má krátke vlasy, že si vlasy roztrhla na “Pulp Fiction” 90s Cut s treskami a Tatum nie je jediná celebrita, ktorá dostala liečbu gurua. Je tiež zodpovedná za nízku údržbu Kendall Jenner spolu s Bella Hadidovou. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

13 + = 21

map